Kanı durmuyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mihrî
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ölmez inşallah bende yaşadım çok panik olmuştum iki prmağı ezildi kopacak gibiydi ama şuan çok şükür iyi

Yaaa cok üzüldüm..benim de kuşum var onunkini görünce cok korktum vazelini de soylıyım inş ni şey olmaz

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnşallah kanamadan sonra kuşa bence bir ilaç tedavisi yapın uzmanlar yazar nasıl ne yapılacağını strese girebilir ve kan kaybetti

Vazelin değil oraya iyileştirici bişey sürülmesi lazım sabah akşam teramicyn ve hametn sürsün terramicn antibiyotik hametan deri iyileşmesini hızlandırır ben veterinere götürdüm o verdi kremleri sabah akşam düzenli sürdüm

Kanı durmuş vaziline gierek yok vazelin deride bişeyvrsa sürülür kanlı yaraya sürülmez kokulu parfümlü şey sürülür mü kan durmuş enfeksiyon kapmaması için terramicyn merhem sürülür yanlış bilgi vermeyin

Ben kanın durduğunu fark etmedim kan durmuyorsa vazelin sürün demek istedim kanı pıhtılaştırır yanlış bilgi ile alakası yok yani ama dediğiniz gibi kan durduysa eğer tremiycin ve batikon kullanılır

Nasıl oldu ? Kuş iyi mi ?

Bu tür durumlarda şekere bandırıp iyice sarmak gerekiypr.

Bi arkadaşım tırnağını biraz ilerden kesmişti kan durmuyordu.

Hayvanda didikleyip duruyordu.
Şekere bandırdım ve alçı yapar gibi güzelce sardım flasterle bantladım.

1 gün öyle bekledi ve kan durdu.

Evde berberlerde kuaförlerde sarılan kan taşlarından bulundurmak acil durumlar için mantıklı olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasıl oldu ? Kuş iyi mi ?

Bu tür durumlarda şekere bandırıp iyice sarmak gerekiypr.

Bi arkadaşım tırnağını biraz ilerden kesmişti kan durmuyordu.

Hayvanda didikleyip duruyordu.
Şekere bandırdım ve alçı yapar gibi güzelce sardım flasterle bantladım.

1 gün öyle bekledi ve kan durdu.

Evde berberlerde kuaförlerde sarılan kan taşlarından bulundurmak acil durumlar için mantıklı olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Su an iyimiş biraz gec gördüm mesajinizi. Pek bir şeu yemiyor bi köşede duruyor drdi arkadaşım. Kanı bez aglamştı o zaman durmustu. Vücudu kanlıymıs hala. Yani ayagından dolayı yıkayamamıslat. Pıhtılasmıs hep kan lekesi . Ayağı için de hematen kullanıyor sadece bi de bi vitamin. Ben daha cok ilaç ismi söylemiştim ama bunu bile eczaneden almış vet açık değilmiş.

Su an iyimiş biraz gec gördüm mesajinizi. Pek bir şeu yemiyor bi köşede duruyor drdi arkadaşım. Kanı bez aglamştı o zaman durmustu. Vücudu kanlıymıs hala. Yani ayagından dolayı yıkayamamıslat. Pıhtılasmıs hep kan lekesi . Ayağı için de hematen kullanıyor sadece bi de bi vitamin. Ben daha cok ilaç ismi söylemiştim ama bunu bile eczaneden almış vet açık değilmiş.

arkadaşınız kusu beslenmiyorsa elle beslemesi gerek. internette tarifler ve nasil beslenecegi var. mutlaka beslenmesi gerek.

Geri