Kafeste başka neler olmalı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan MrCool
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1- Kalamar kemiği, grit kuş kumu ve mineral blok düzenli bulunması gerekir.

2- Plastik tünek kullanıyorsanız mutlaka tahta tünekle değişin.

3- Multivitamin olarak Röhnfried Gervit-W, Probiyotik olaraksa Probiacti-Bird kullanın.

4- Röhnfried Gervit-W, 100 cc suluğa 10 damla olarak kullanılır. Probiacti-Bird, 100 cc suluğa 20 damla olarak uygulanır.

5- Kuşların kafeslerinde rahat olması için çok büyük değil fakat çok küçükte olmayan orta boyutlu kafesler ve buna uygun sayıda tünek bulunmalı.

6- Kuşların tırnakları uzadıkça kesilmesi gerekir aksi takdirde çok sıkıntı çekersiniz benim kuşlarımın da tırnakları uzadı veterinerde kestireceğim.

7- Aşağıda ki tabloya uygun bir şekilde kuşlara besin takviyesi yapılmalıdır.

8- Size bu probiyotik ve multivitaminlerin bulabildiğim en uygun miktardaki ücretlerini vereyim;

9- 50 ml olandan haftada 20 damla yani 1 ml, 100 ml olandan haftada 40 damla yani 2 ml kullanacağınızdan ötürü 50 hafta gibi bir sürede yani neredeyse 1 yılda bitmektedir fiyatları çok pahalı değil yani.5 karton sigara parası bile değil.

10- Eğer kafanızda başka bir soru varsa çekinmeden sorun.
Ekli dosyayı görüntüle 48527

Hocam burada bir yanlışlık fark ettim şimdi. 50 haftada biter demişim ama örneğin Probiacti-Bird açıldıktan 6 ay sonra kullanım tarihi son buluyor. 1-2 kuş için ise 20 damla olarak kullanırsanız 50 hafta ya da 10 damla olarak kullanırsanız 100 haftada biter. Ürünü bitiremeden son kullanım tarihi gelir. Kuş sayısına göre bir planlama yapıp bölünmüş ürün alabilirsiniz.

Hocam bana da fazla geldi baya bir araştırdım. 2000 ml ye 20 ml olarak kullanılıyor. 200'e 2ml, 100ml ye 1ml yani 20 damla olarak kullanılır olması gerekir o zaman. Kaynak olarak ürünü satan hemen hemen her siteyi incelediğimde özelliklerinde bu şekildeydi.
Evet, ürünün kullanımı bu şekilde yazıyor hocam ama 20 damla biraz fazla.

Geri