Jumbo kırığı yavru kuşum hakkında soru

Kanat ve kuyruk tüylerini görebilir miyim?
Bu şekilde annesi yolmuş ve tiftmiş fakat yavaştan köklerin patladığını ve tüylerin çıktığını görebiliyorum kuyruk kısmında ufak bir yolma var onun harcinde zaten daha çok küçük yem kırmayı falan biliyor fakat kuyruk tüylerinin uzun olmama sebebi küçüklüğünden dolayı sanırım aynı şekilde kanat altı tüyleri de yeni yeni çıkıyor hafif var hafif yok gibi.

En düşük 100 ml var akyolkardesler'de bu sitenin ürünleri güvenilir;

Peki başka bir rastgele b vitamini alsak olmaz mı fiyat dolaylı değil tedaviye erken başlama dolaylı fakat derseniz kargo gelene kadar sıkıntı olmaz bunu alayım Aydın'da yaşıyorum çünkü.

bunlar zaten hep istanbuldan geliyo 2-3 günde gelir merak etmeyin.başka marka alırsanız bir işe yaramaz

bunlar zaten hep istanbuldan geliyo 2-3 günde gelir merak etmeyin.başka marka alırsanız bir işe yaramaz
Dediğim gibi bayağı kişiye sordum b vitamini ile düzelmeyecek şey değil dediler Biyoteknik-B'de var ona da kaliteli diyorlar o kesin olarak yaşadığım yerde var bugün içinde alıp başlayabilirim yoksa 2-3 gün bekleyip bu ürünü mü almalıyım?

Dediğim gibi bayağı kişiye sordum b vitamini ile düzelmeyecek şey değil dediler Biyoteknik-B'de var ona da kaliteli diyorlar o kesin olarak yaşadığım yerde var bugün içinde alıp başlayabilirim yoksa 2-3 gün bekleyip bu ürünü mü almalıyım?
Avisol o kadar etkili bir ürün değil. Onu almak yerine B vitamini bulunan doğal meyve sebze vermeniz daha iyi olur.
Fakat kuşun tüylerinin erken düzelmesi için meyve sebze tek başına yetmez. O yüzden önerilen vitamini temin ediniz.

Avisol o kadar etkili bir ürün değil. Onu almak yerine B vitamini bulunan doğal meyve sebze vermeniz daha iyi olur.
Fakat kuşun tüylerinin erken düzelmesi için meyve sebze tek başına yetmez. O yüzden önerilen vitamini temin ediniz.
Avisol almadım zaten hocam ağırlıklı b vitamini bulunan bir multivitamin aldım yılbaşı geçsin önerilen ürünü alacağım şuan aldığım ürün de b vitamini ve aminoasit ağırlıklı iyi duruyor.

Geri