Irkı ne ve rainbow mu?

130

iyi uygun vermiş 100tl e gelmiş olmuş 30-50tl arası alıyor muavinler

Evet, arkadaşın dediğine göre diğerlerine göre biraz vasıfsız bir rainbow imiş bu o yüzden az daha uygun fiyata saymış :D

Evet, arkadaşın dediğine göre diğerlerine göre biraz vasıfsız bir rainbow imiş bu o yüzden az daha uygun fiyata saymış :D
güzel kuş ama bakalım hayırlısı ile gelsinde 200 e kadar yavru fiyatı çıkıyor renk mutasyonu ve fizik iriliğine göre. Nasip olursa İstanbul'un rainbow üreticilerinden olacam 2018 sezonunda :)

güzel kuş ama bakalım hayırlısı ile gelsinde 200 e kadar yavru fiyatı çıkıyor renk mutasyonu ve fizik iriliğine göre. Nasip olursa İstanbul'un rainbow üreticilerinden olacam 2018 sezonunda :)
İyi olur, koskoca istanbulda hatta marmarada bulamadık ta adanalardan yol yürüttük yavrucağıza. :) bu sabah teslim aldım kuşu, 40 gün civarında imiş ama gagadaki karartı duruyor henüz. Sağlığı yerinde gibi maşallah.

Arkadaşlar uzun zaman beklememe rağmen yorum yapan olmadı. Kuş erkek mi dişi mi yorum alabilir miyim

Ekli dosyalar

• IMG_0232.JPG
    IMG_0232.JPG
    266.7 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_0387.JPG
    IMG_0387.JPG
    796.2 KB · Görüntüleme: 26
Arkadaşlar uzun zaman beklememe rağmen yorum yapan olmadı. Kuş erkek mi dişi mi yorum alabilir miyim
net birşey söylemek zor ferdi bey henüz yavru kuşunuz cinsiyeti oturmamış ama illa birşey söyleyin derseniz dişi olacak gibi gözüküyor

İyi olur, koskoca istanbulda hatta marmarada bulamadık ta adanalardan yol yürüttük yavrucağıza. :) bu sabah teslim aldım kuşu, 40 gün civarında imiş ama gagadaki karartı duruyor henüz. Sağlığı yerinde gibi maşallah.
60 günlük olana kadar uzaya biliyor gagadaki karartı. süleyman hocam inan kendime damızlık yapmak için yavru toplamaya çalışıyorum toplu alma için bile 40-50 tane yavrudan sonra sıra geleceği söyleniyor :) sen düşün artık piyasanın durumunu. Mutasyon kuşlarını üretmek birazda sıkıntılıdır normal yerli veya çek kuşları üretmeye benzemez

60 günlük olana kadar uzaya biliyor gagadaki karartı. süleyman hocam inan kendime damızlık yapmak için yavru toplamaya çalışıyorum toplu alma için bile 40-50 tane yavrudan sonra sıra geleceği söyleniyor :) sen düşün artık piyasanın durumunu. Mutasyon kuşlarını üretmek birazda sıkıntılıdır normal yerli veya çek kuşları üretmeye benzemez
Evet, "rainbow olsun" diye özellikle bir arayışa girince yavruyu bile bulmak kolay olmadı. Damızlıkta durum daha vahim olsa gerek :)

Salam dosdlar Azerbaycandan yaziram size. Komek etseniz yaxsi olar.
5a60224f3382cb08bc96cbf47bb2d8dd.jpg
1afca3dfa568c52dd11eebb2aff457d4.jpg
be2e0981c3ca4ddde530337efc2070bf.jpg
8626658104571375305e9259bb59ff7d.jpg
sizce bu kusum erkekmi disimi? Ve yasi ne .? Acil yardim etseniz yaxsi olar. Erkek adinnan almisam konusdurmak ucun. Deyirler disi hec konusmur eger disidise vaxdinda deyisim erkek bala alim.indiden yardimlariniz ucun tesekkur edirem

S308 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

f4a669885581dc560515245c0f7ce689.jpg

S308 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Masallah bence dişi

Geri