Hapşırma sorunu

Tamam bunları kullan
Hiprodoxsi deki renk değişimi şu içindeki minerallerle ilgili olduğunun kanaatindeyim
Neden derseniz
Normal çeşme suyuna koydugumda 1 saatten sonra suluk rengi değişti
2.kez yine değişti
3.kez ariticidan koyduk suyun renginde değişiklik gözlemedim
4m
4.kez yağmur suyu nisan ayında temiz kaplara alırım onda denedim ondada değişiklik yok

Hiprodoxsi deki renk değişimi şu içindeki minerallerle ilgili olduğunun kanaatindeyim
Neden derseniz
Normal çeşme suyuna koydugumda 1 saatten sonra suluk rengi değişti
2.kez yine değişti
3.kez ariticidan koyduk suyun renginde değişiklik gözlemedim
4m
4.kez yağmur suyu nisan ayında temiz kaplara alırım onda denedim ondada değişiklik yok
Musluk suyu koyulursa Zaten rengi değişir. Musluk suyu kullanmayın. İçme suyu kullanın

Toplamda 5 gün oldu ilk zamanki boynu aşağı yukarı yapma olayı azaldı lakin gece özellikle bi gıcırtı gibi yada bebeklerin burnu afedersiniz sümük olduğu zaman fişik vs gibi ses cikarya öyle

Hiprodoxi almamış olsaydınız başka ilaç önerecektim fakat onu kullandınız.

Probiyotik takviyesi yapın, bir kaç gün ilacını etkilerini atsın toparlansın sonra durumunu güncelleyin iyileşme yoksa başka öneride bulunacağım.

Probiyotik takviyesi yapın, bir kaç gün ilacını etkilerini atsın toparlansın sonra durumunu güncelleyin iyileşme yoksa başka öneride bulunacağım.
Tmm çok teşekkür ederim probiyotik ve vitamin kullanımı ne kadar damla olmali

Birde uç
Tmm çok teşekkür ederim probiyotik ve vitamin kullanımı ne kadar damla olmali
Ve gaga taşı kum vs ek gıda vermeye basliyimmi

Peki ne kadar damla atmam lazım
Şuan kuşum sanki burnu tıkalı gibi sümüklü çocuklar gibi fısır fosur ses gelio ne yapmam lazım bizi uzuyor fayda vermedi mi ilaç yoksa zamanlami
Probiactibird ü tam dolu suluğa 5,6 damla atın. Vitamini de aynı şekilde

Peki ne kadar damla atmam lazım
Şuan kuşum sanki burnu tıkalı gibi sümüklü çocuklar gibi fısır fosur ses gelio ne yapmam lazım bizi uzuyor fayda vermedi mi ilaç yoksa zamanlami
Hırıltı varmı birde video atarmısın

Toplam tedavi süresince 20 damla dimi hocam

Probiyotik kullandığınızda tam dolu suluğa (suluğunuz 100 ml ise eğer) yaklaşık 20 damla olacak şekilde kullanın 1 gün probiyotik verin ertesi gün normal su verin.

Vitamini haftada 1 kez tam dolu suluğa 5 damla olacak şekilde verebilirsiniz.

Recai'nin dediği gibi videosu bulunmuyor video atabilirseniz solunum sorunun ne derece olduğunu daha iyi anlayabiliriz.

Probiyotik kullandığınızda tam dolu suluğa (suluğunuz 100 ml ise eğer) yaklaşık 20 damla olacak şekilde kullanın 1 gün probiyotik verin ertesi gün normal su verin.

Vitamini haftada 1 kez tam dolu suluğa 5 damla olacak şekilde verebilirsiniz.

Recai'nin dediği gibi videosu bulunmuyor video atabilirseniz solunum sorunun ne derece olduğunu daha iyi anlayabiliriz.
Şimdi video yükleyebildim ama link telefondan çıkaramadım bakiyorum

Geri