Hangi yemi tercih etmeliyim

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan deryat
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Anladım tamam o zaman salı günü yem gelmezse ınternetten sipariş vererek alırım teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için. Birde diazyme 256 probiyotik almak istiyorum bölünmüş şekilde satilanlar güvenilir mi
Üyelerin çoğu akyolkardeşler sitesinden alışveriş yapıyor güvenilir olduğunu söylüyorlar.

Ben ilgili siteden alışveriş yapmadım güvenirliliği hakkında fikrim yok forumda konular mevcut araştırabilirsiniz.

Üyelerin çoğu akyolkardeşler sitesinden alışveriş yapıyor güvenilir olduğunu söylüyorlar.

Ben ilgili siteden alışveriş yapmadım güvenirliliği hakkında fikrim yok forumda konular mevcut araştırabilirsiniz.
Anladım teşekkür ederim.

Rica ederim, ben de geçenlerde aldım bu probiyotikten. 1 kg'lık ambalajdan, 100 gr bölüp 35 TL'ye satıyorlar. Biraz araştırma sonucu 100 gr'lık bölünmemiş olarak buldum ve 27 TL'ye satın aldım. Ürün Linki

100-gr-diazyme-256-sindirim-sistemi-duzenleyici-0849481144788753

Rica ederim, ben de geçenlerde aldım bu probiyotikten. 1 kg'lık ambalajdan, 100 gr bölüp 35 TL'ye satıyorlar. Biraz araştırma sonucu 100 gr'lık bölünmemiş olarak buldum ve 27 TL'ye satın aldım. Ürün Linki

100-gr-diazyme-256-sindirim-sistemi-duzenleyici-0849481144788753

Yalnız bu eski ambalaj. Skt'sine baktın dimi?

Birde ne var bu diazymde anlamıyorumki. Bir sürü güzel probiyotik var;
  • Versele laga probi zyme
  • Röhnfried entrobac
  • Refarm probio life
  • Powermax probiyotica
  • Naturelife probiotic

Yalnız bu eski ambalaj. Skt'sine baktın dimi?

Birde ne var bu diazymde anlamıyorumki. Bir sürü güzel probiyotik var;
  • Versele laga probi zyme
  • Röhnfried entrobac
  • Refarm probio life
  • Powermax probiyotica
  • Naturelife probiotic

SKT 04.2021

Fiyat performans olarak en iyisi bu, ileriki zamanlarda beslediğim kuş sayısını artırmayı düşünüyorum, kuş sayısı fazlalaştığında sıvı probiyotiğe geçiş yapacağım.

SKT 04.2021

Fiyat performans olarak en iyisi bu, ileriki zamanlarda beslediğim kuş sayısını artırmayı düşünüyorum, kuş sayısı fazlalaştığında sıvı probiyotiğe geçiş yapacağım.

Kuşunun sindirim sistemini bozmasında performansı kalsın :) Bu probiyotiği kullanıpta memnun olan kaldımı hala? Faydasını geçtim dışkıları bozuyor. Neyse siz bilirsiniz....

Kuşunun sindirim sistemini bozmasında performansı kalsın :) Bu probiyotiği kullanıpta memnun olan kaldımı hala? Faydasını geçtim dışkıları bozuyor. Neyse siz bilirsiniz....
Çoğunlukla bu probiyotiği öneriyor herkes şimdi böyle diyince şüpheye düştüm iyi değil mi yani :rolleyes:

Hocam daha önce bir arkadaşımdan bölünmüş olarak almıştım o bitti birkaç gün önce de bunu aldım. Ben şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Çoğunlukla bu probiyotiği öneriyor herkes şimdi böyle diyince şüpheye düştüm iyi değil mi yani :rolleyes:

Eskiden öneriyorlardı ama son zamanlarda kimse önermiyor.

Hocam daha önce bir arkadaşımdan bölünmüş olarak almıştım o bitti birkaç gün önce de bunu aldım. Ben şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Memnun kaldıysan devam et ama bana kalırsa bundan çok daha kaliteli ürünler var. Son zamanlarda çoğu kişiden duydum dışkıları bozduğunu.

Evet iyi bir ürün. Ama versela ve röhnfried'in ürünleri daha iyi.

Eskiden öneriyorlardı ama son zamanlarda kimse önermiyor.

Memnun kaldıysan devam et ama bana kalırsa bundan çok daha kaliteli ürünler var. Son zamanlarda çoğu kişiden duydum dışkıları bozduğunu.

Evet iyi bir ürün. Ama versela ve röhnfried'in ürünleri daha iyi.

Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Yeni aldığım ürün bittikten sonra sizin önerdiklerinizden birini alıp deneyeceğim.

@kayıbeyi1453 diazyme nin dışkıları bozduğunu söylemiş, haklı. Dışkılarda gözle görülür bozulma görülüyor. Eğer memnunum kullanıyorum hala diyen varsa kullansın bir şey diyemeyiz tabii ki de. Kanatlı oil Prozim de kullanılabilir,ama kokusu çok kötüdür söyleyeyim.

Geri