Hangi vitamini kullanıyorsunuz

Bazı sayfalarda görüyorum kuşlara seruma bemiks bepanthen evigen gibi ampulleri karıştırıp suluğuna bir miktar katıp veriyorlar tüy dönemi için yavrusuz yumurtasız zamanlar için çok faydalı olduğu söyleniyor. Deneyen var mı acaba ? @Selçuk YÜKSEL hocam siz ne dersiniz buna ?
Yapılabilir ama çok gerekli birşey değil. Kuş hasta değilse iyi de bakılıyorsa hiç gerek yok.

Bazı sayfalarda görüyorum kuşlara seruma bemiks bepanthen evigen gibi ampulleri karıştırıp suluğuna bir miktar katıp veriyorlar tüy dönemi için yavrusuz yumurtasız zamanlar için çok faydalı olduğu söyleniyor. Deneyen var mı acaba ? @Selçuk YÜKSEL hocam siz ne dersiniz buna ?
Yapılabilir ama çok gerekli birşey değil. Kuş hasta değilse iyi de bakılıyorsa hiç gerek yok.

Anlıyorum sağolun hocam . Peki son kullanma tarihi 1 sene falan geçmiş ilaçları kuşlarımıza kullanabilir miyiz?
Bildiğim kadarıyla çoğu ilaç etkisini yitirmiyor belirtilen sürelerde daha uzun kullanılabileceğini düşünüyorum , bunla ilgili çalışmalar dahi var israfı önlemek için

Içeriği nasıl acaba

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sera ürünlerinde genel olarak direk içerik yazmıyor akvaryumun içinde kullanıyorum onlarda aynı şekilde ancak su şekilde bir tanıtımları var.

* İçerdiği vitamin C vücut direncini arttırır, vitamin A göz sağlığı ve gelişim için önemlidir, vitamin E üremeyi destekler, vitamin B1 sindirimi kolaylaştırır, vitamin B 6 ve B 12 özümleme ve enzim dengesi için önemlidir.

* İçeriğinde bulunan vitamin D3 sağlam kemikler ve vitamin K kan için gereklidir.

Geri