Geçmeyen Tıksırma, ishal,halsizlik

Hasta ve enfekte olmuş kuşa vitamin işe yaramaz zaten.
demek istediğinizi anlayamadım. Trikomonasis i düşünüyoruz. Başka vitamin var ishali artarsa kullandığımda halsizlik yaşamıyorum ishali geçiyor o gün.

demek istediğinizi anlayamadım. Trikomonasis i düşünüyoruz. Başka vitamin var ishali artarsa kullandığımda halsizlik yaşamıyorum ishali geçiyor o gün.
Vitamin ile geçen bir durum varsa , vitamin eksikliği neticesinde oluşan bir durumdur belki de hafif bir kırgınlıktır, ishal dediğimiz olayın da bir sürü sebebi var. Her ishal hastalık demek değildir.

Ara ara stres durumunda bağışıklığı düşünce ishal oluyor. Tıksırma bazen hiç bazen aynı gün 3 kere oluyor.Vitamini var o iyi geliyor yoksa halsizleşiyordu.aminosolu hiç önermiyorum. İki şişe kullandım, hiç fayda göremedim.
Ceyran yok değil mi kaldığı yerde cam açma vs ya da soğuk geliyor üşüyor olabilir mi bunlara dikkat ettiniz mi. Biz hemen üşüyebiliyoruz.
Ev petekli ısı sabit dikkat ediyorum gece bile ortuyorum üzerini kullandığınız vitamin nedir bu kuşlar niye böyle peki benimkide dünden bu tarafa hiç yapmıyordu bugün öğleden sonra üst üste 4 kez falan tiksirma yaptı bu hastalığın bir ismi olmalı lütfen kullandığınız vitaminleri ilaçları paylaşın benimle de kusumu kaybetmek istemiyorum

Vitamin ile geçen bir durum varsa , vitamin eksikliği neticesinde oluşan bir durumdur belki de hafif bir kırgınlıktır, ishal dediğimiz olayın da bir sürü sebebi var. Her ishal hastalık demek değildir.
Vitamin belirtileri saklıyor olabilir mi kuvvetlendirdiği için. Senelerdir iyiyken ishal olup halsizleşiyor. Genel olarak kötü değil zaten ama ishal devam ettiğinde iyi olmuyor sindirim yolu enfeksiyonu oldu. Belki de enfeksiyona yol açan bir şey olabilir diye düşünüyoruz. Trikomonasis gibi. Değildir mi diyorsunuz fikriniz nedir?Yavruluğunda çok kalabalık bir kafesteydi ve o zamandan var ishali.

Vitamin belirtileri saklıyor olabilir mi kuvvetlendirdiği için. Senelerdir iyiyken ishal olup halsizleşiyor. Genel olarak kötü değil zaten ama ishal devam ettiğinde iyi olmuyor sindirim yolu enfeksiyonu oldu. Belki de enfeksiyona yol açan bir şey olabilir diye düşünüyoruz. Trikomonasis gibi. Değildir mi diyorsunuz fikriniz nedir?Yavruluğunda çok kalabalık bir kafesteydi ve o zamandan var ishali.
Benimki de aldigimdan beri böyle ishal tiksirma sonra halsizlik sindirim sistemi guclendiri avı diar vs veriyorum o an geçiyor kuş toparlıyor kendini sonra bir hafta 10 gün geçiyor tekrar aynı durum oluyor tiksirma da bir iki gün olmuyor mesela bir gün sık oluyor 3 ay oldum kuşu alalı nerdeyse kuş hep bu şekilde benimde tiksirirken bazen yem çıkarıyor kusuyor ama salya falan yok benimkinde kuru yem kusuyor tiksirma uzun sürerse.ishalini aspur ile topladım aspur vermeyince yine oluyor bugün veteriner bir antibiyotik verdi şimdi 5 gün onu uygulayacağım ben kuşun solunum yollarında da hastalık gördüğünü söyledi tiksirma o sebebten dedi bronşite benzetti ishali de bakteriyel dedi mantar göremedim dedi kuşta ağzında tabakalanma koku yada kusmuk olmadığı için kursak mantarı değil dedi bilmiyorum veterinerler ne kadar anlıyor bu işten antibiyotiği kullanmak zorundayım şu an galiba

Geri