Geçmeyen kusma ve sulu dışkı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Masal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu anı çekebilirsiniz iyi olur.
Bu akşam hiç yapmadi gerçekten çok iyiydi yakaladigim an yüklemeye çalışacağım inşallah yapmaz artık aminosol vitamin kullanıyorum çok faydası oldu kuşuma

Arkadaşlar videoları yükledim hastalığına dair bir fikri olan var mı bu şekilde tiksirma gibi kusma yapio ishal bazen kuru şekilde yem kusuyor kusmuk yok salyali ıslak kusmuk yok kuşun ağzında koku yok bilgisi olanlar yardım edebilir mi az sonra tekrar veterinere gideceğim ama veterinerler de tam olarak anlamıyor bu işten :( daha bilgili arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun kuşum ölsün istemiorum :(

Videoyu izledim. Caremycin e başlayın bugün, dediğim şekilde.
Tamam bazı arkadaşlar kuşta solunum sıkıntısı bronşit göründüğünü de yazdı siz ne düşünüyorsunuz mantar değil galiba kuş çünkü kötü koku yok ağzında kusmukta çıkarmıyor hiç

Tamam bazı arkadaşlar kuşta solunum sıkıntısı bronşit göründüğünü de yazdı siz ne düşünüyorsunuz mantar değil galiba kuş çünkü kötü koku yok ağzında kusmukta çıkarmıyor hiç
Kusma kesildi mi? Nefes alıp verirken hırıltı varmı? Güncel dışkı fotoğrafı atın dışkıları kontrol edelim.

Kusma kesildi mi? Nefes alıp verirken hırıltı varmı? Güncel dışkı fotoğrafı atın dışkıları kontrol edelim.
Kesilmedi hala kikiki yapio videodaki gibi kafasını kasiyip su atıyor burnundan.diski normal olması için aspuru kestim az önce normal dışkısı nasıl ona bakacağım resim atarım mutlaka akşam kuşumun solunum yollarında da sorun olduğunu söyleniyor bronşit olabilirmiş

Videoyu izledim. Caremycin e başlayın bugün, dediğim şekilde.
Veterinere gittik farklı bir antibiyotik verdi akşama gelecek kuşumun solunum yollarında hastalık oldugunu söyledi birde bakteriyel bağırsak enfeksiyonu var dedi mantar yok dedi bu kuşta.kusmuklu kusmuyor ve ağzı kokmuyor ağız için de tabakalanma yok dedi

Neo TM Vet isimli bir ilaç vermiş veteriner eve geldi şimdi bir fikriniz var mı bu ilaca dair

Neo TM Vet isimli bir ilaç vermiş veteriner eve geldi şimdi bir fikriniz var mı bu ilaca dair
Neo terramycin kullanılabilr. Hem solunum yolu hastalıklarına hem de bakteriyel hastalıklarda etkili.

Neo terramycin kullanılabilr. Hem solunum yolu hastalıklarına hem de bakteriyel hastalıklarda etkili.

Neo terramiycin ile ayni etken maddeye sahipmiş buda Kullanmaya başladık beş gün kullanacağız inşallah düzelme olur

Geri