Geçmeyen kusma ve sulu dışkı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Masal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Masal

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba muhabbet kuşum sürekli hapsurur gibi kusma hareketi yapıyor bazen yem çıkartıyor kusarken fakat kuru salyali değil ve bununla birlikte ishal oluyor kuşum aspur verdiğimde ishali geçiyor fakat kusma hareketi devam ediyor bulunduğum ilçede üç tane veteriner gezdik kursak mantarı dedi birtanesi trifulican kullandım bir hafta iyileşme olmadı kusma devam etti sonra araştırdım fungi stop aldım pazartesiden bu tarafa kullanıyorum fakat kusma devam ediyor kuşumun hastaliginin ne olduğunu mu bilmiyoruz yanlış ilaç mi veriyoruz bilmiyorum. kusma ve ishal başka neden olabilir lütfen başına gelen yada anlayan varsa yardımcı olabilir mi :(

Triflucan ve fungi stop kullanmışsınız geçmemiş, kursak mantarı değil..

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım.
Aspur veriyorum ishal olmasın diye aspuru keseyim yeni diski yapsın sulu resim göndereceğim çok tşk ederim ilginiz için

Resim yükleyemiyorum boyut çok büyük diyor nasıl yükleyeceğim yardımcı olurmusunuz

Aspur veriyorum ishal olmasın diye aspuru keseyim yeni diski yapsın sulu resim göndereceğim çok tşk ederim ilginiz için

Dışkı fotoğraflarını gördüm, kusma devam ediyor mu?
Kusma dedigim kuru şekilde kikiki yapıyor ardı ardına kuş hala yapıyor evet ama salya su çıkarmıyor diskiyida aspurla bu kadar anca düzelttim normalde daha ishaldi sulu beyazdi bildiğiniz dışkısı aspurla bu hali aldi

Dışkı fotoğraflarını gördüm, kusma devam ediyor mu?
Bağırsak enfeksiyonu olabilir mi caramiycin var evde antibiyotik vermekten korkuyorum mantarı tetikliyor diye fakat mantar olsa azalma olacaktı kusma ve ishalde azalma olmadı hastalığı ne anlayamadık

Kusma dedigim kuru şekilde kikiki yapıyor ardı ardına kuş hala yapıyor evet ama salya su çıkarmıyor diskiyida aspurla bu kadar anca düzelttim normalde daha ishaldi sulu beyazdi bildiğiniz dışkısı aspurla bu hali aldi
Kusma bakteriyel büyük ihtimalle. Caremycin i tam dolu suluğa 2 pirinç tanesi kadar ekleyip 7 gün verin.

Kusma bakteriyel büyük ihtimalle. Caremycin i tam dolu suluğa 2 pirinç tanesi kadar ekleyip 7 gün verin.
Fungi stop bugün kestim iki gün probiyotik vereceğim pazartesi caramiycin tedavisine başlayacağım inşallah yanıt alırım teşekkürler ilginiz için bir hafta sonra tekrar dönerim tedavi sonucuma göre ☺️

Recai bey kuşum bugün çok kusma yaptı probiyotik verdim dün ve bugün ilaç vermedim birde sürekli kaşınıyor kuş ve başını da kasiyip burnundan su atıyor kusma ve ishal dışında bunlarıda sık yaptı bugün

Caramiycin pazartesi başlayacağım bugün sık sık kusma hareketi yapıyor başını kasıyip su atıyor etrafa burun deliğinden ayrıca ishalde devam ediyor acaba hastalığı ne olabilir bir bilginiz var mı bu şikayetler ne hastalığından kaynaklanabilir :(( çok tedirginim o yüzden sizi de rahatsız ediyorum kusura bakmayın

Caramiycin pazartesi başlayacağım bugün sık sık kusma hareketi yapıyor başını kasıyip su atıyor etrafa burun deliğinden ayrıca ishalde devam ediyor acaba hastalığı ne olabilir bir bilginiz var mı bu şikayetler ne hastalığından kaynaklanabilir :(( çok tedirginim o yüzden sizi de rahatsız ediyorum kusura bakmayın
Yarın İlaca başlayın. Dışkı fotoğraflarını paylaşabilir misiniz.

Yarın İlaca başlayın. Dışkı fotoğraflarını paylaşabilir misiniz.
Ağzına avı diar verdim kağıtları değiştim biraz düzeldi dışkısı avı diar ile.tekrar olursa atarım tabiki bu arada fungi stop dün bıraktım yarın caramiycin başlamak ağır gelmez mi kuşa

Geri