Ev bitkisi ve Mubişler

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Evinizde muhabbet kuşunuz için bitkiniz varmı?

• Kullanılan toplam oy
    7
Eski evde duvara asiliydi Aziz abi bnden 2-3 yas kucuk burda merdivene astik tahta merdivenlerden kus o merdivene cikip cicegi yiyince asacak yer bulamadik daha

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

:D yeşili görünce dayanamıyorlar. :) Nane yemeye alıştırın kuşunuzu ; naneye alışınca sarmaşığı yeme huyu geçecektir. :) sarmaşığın dallarına konmada bir problem yoktu değil mi . Arkadaşı bilinçlendirme açısınıdan.:)

:D yeşili görünce dayanamıyorlar. :) Nane yemeye alıştırın kuşunuzu ; naneye alışınca sarmaşığı yeme huyu geçecektir. :) sarmaşığın dallarına konmada bir problem yoktu değil mi . Arkadaşı bilinçlendirme açısınıdan.:)

Abi ince yaprakli cicek var onun yapragina bile konuyor sarkiyor :D

fotoğraf derken benim attığım fotoyu kastetmiştim :D

Abi ince yaprakli cicek var onun yapragina bile konuyor sarkiyor :D

bu iyi oldu :) evde palmiyeden başka çiçek bitki yok . o da zararlı olur diye bir arayış içine girdim

İyimiş bunlar ama çok toz tutar , bence salmayın bunun üzerine. :D Toz yutmasın küçücük hayvan.:)

Koyayim abi fotosunu

İyimiş bunlar ama çok toz tutar , bence salmayın bunun üzerine. :D Toz yutmasın küçücük hayvan.:)

aynen öyle , hem yaprakları kuşa zararlı olabilir

Bunu unutturdum zaten abi size gostermek amacli uzerine koydum cok isteksizdi

Geri