Erkek mi dişi mi?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ahozz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kuş dişi.

estağfurullah rica ederim :)
kalamar kemiğini tüneğin yanına yatay olarak koymuştum ona ayağını atıyor tüneği destek alıp civırık cıvırıkk diye kanatlarını gerip çiftleşmek istiyor kalamar kemiğinin pozisyonunu değiştirdim acaba ondan dolayı mı yapıyordu ki. Neşesi falan çok yerinde ele geliyor daha 4 gün oldu eve geleli yapmadığı halt kalmadı :D birde elma rendeledim bu arada . yani zarar olur birde kuş sürekli çiftleşme isteğinde olursa benden soğur bide

kalamar kemiğini tüneğin yanına yatay olarak koymuştum ona ayağını atıyor tüneği destek alıp civırık cıvırıkk diye kanatlarını gerip çiftleşmek istiyor kalamar kemiğinin pozisyonunu değiştirdim acaba ondan dolayı mı yapıyordu ki. Neşesi falan çok yerinde ele geliyor daha 4 gün oldu eve geleli yapmadığı halt kalmadı :D birde elma rendeledim bu arada . yani zarar olur birde kuş sürekli çiftleşme isteğinde olursa benden soğur bide
sizden soğuyacağını sanmıyorm elde yem yemesini ögretin ilk elinize alışsın sürekli ilgi verirsenz çok çabuk alışıyorlar kovsanız bile gitmiyorlar kuşun hareketli olması gayet güzel birsey :)

Nasıl bir kussa hem erkek hem disi deniyor painted rainbow olduğu için mi belirsiz bu böyle ip

Geri