Erkek mi dişi mi?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ahozz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ahozz

Yeni Üye
2 aylık bu yavrunun cinsiyeti nedir öncesinde erkek dendi şimdi dişiye benziyor hangisi ?

Ekli dosyalar

• IMG_20180221_173429.jpg
    IMG_20180221_173429.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 39
1 aydır oğlum diye seviyorum ama hareketleri dışı gibi burun delikleri etrafı beyaz disi de deniyor erkekte son karar nedir

1 aydır oğlum diye seviyorum ama hareketleri dışı gibi burun delikleri etrafı beyaz disi de deniyor erkekte son karar nedir
kuşunuz dişi cere renginde açık ton lila rengi hakim burun delikleri çevresi de beyaz zaten hareketleri dişi demişsiniz bahsettiğiniz hareketler neler?

kuşunuz dişi cere renginde açık ton lila rengi hakim burun delikleri çevresi de beyaz zaten hareketleri dişi demişsiniz bahsettiğiniz hareketler neler?
Isırması çok güçlü sürekli bir yerleri kemiriyo diğer çift kuşun yanına gidince erkeğe yakinlasiyo ben onu eğitmek için ayrı tutuyorum ama bazen salnca diğer odaya kaçıyor

eğer erkek besleme niyetiniz varsa cere rengi net olan bir kuş alın cere rengi ya koyu bir mavi yada mor olsun emin olarak beslersiniz açık tonlu cerelerde ayrım yapmak zor olduğu için muallakta kalırsınız çevrenizde gören kimi dişi der kimi erkek

Isırması çok güçlü sürekli bir yerleri kemiriyo diğer çift kuşun yanına gidince erkeğe yakinlasiyo ben onu eğitmek için ayrı tutuyorum ama bazen salnca diğer odaya kaçıyor
diğer kuşlarınızın yanına gitmesi diğer çiftinizin arasını bozabilir erkek de olsa dişi deolsa bu durum böyledir kuşunuz dişi olduğu için kemirme iç güdüsü daha fazladır

Yok ben gitmemesi için gayret gösteriyorum zaten bazen arada kaçıyor o sıralar ayrı odalarda ama birbirlerine çok sesleniyorlar bu eğitimde problem yaratır mı .. artık kızım diye severiz napalim alıştık artık

Yok ben gitmemesi için gayret gösteriyorum zaten bazen arada kaçıyor o sıralar ayrı odalarda ama birbirlerine çok sesleniyorlar bu eğitimde problem yaratır mı .. artık kızım diye severiz napalim alıştık artık
Sizinle ilgilenmesi sizin onunla vakit geçirmeniz eğitim sürecini hızlandırır başka kuşları görmesi aklını onlarda bırakır mümkün olduğunca çok ilgilenin

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de 10 ay boyunca oğlum diye sevip siteye üye olduktan sonra zilli demeye başladım :d

Painted bir yavruya benziyor. Dişi değil. Erkek. 1-2 aya kadar daha da netleşecektir.

Sürpriz bir hayvan cinsiyeti de sürpriz o zaman bakalım ne çıkacak

beyler kuşum henüz 2 aylık erkek gözünüzü seveyim :D tüneğe kerkiniyo tüneğe gel git yapıyo çiftleşir gibi daha çok ufak değil mi

beyler kuşum henüz 2 aylık erkek gözünüzü seveyim :D tüneğe kerkiniyo tüneğe gel git yapıyo çiftleşir gibi daha çok ufak değil mi
Fizyolojik bir durum her kuş farklıdır elma rendeleyip verin kuşunuza

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri