erkek diye aldigim disiyi deistirdim bu erkek demi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan TimPo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kardeşim kimse kusura bakmasın Özür dileyerej söylüyorum ama bunlar şerefsiz. Hem utanmadan insana yanlış kus satarlar bir de herkesten yüzlü çıkarlar. İşini bu şekilde yapan terbiyesizleri gördükçe tepem atıyor. Aynı durumu aynı yüzsüzlüğü ben de yaşadım o günden itibaren ne bir toplu iğne aldım ordan ne de başka bir arkadaşıma aldırdım. Hem hayvana insan gibi bakma orda eziyet ceksinler hem de terbiyesizlik yap. Hakkiyla yapanlara yönelelim kardeşim bu işi. Sevgilerle.
Haklisiniz Fatih bey malesef kus ureten arkadaslarimizda mağdur kusu uretmek dert sonra yavruyu elden cikartmak daha ayri bir dert aliyolar bahane urete urete kotulemek adet olmus 3 kurusa alip satarlar 3 5 katina öve ove bitiremezler birde gordum hakikaten zor bir durum insanlarin yalan dolani hic bitmiyor ilanlari goruyoruz ne alan var ne satan en azindan gordugumuz kadari cevre yapmis taninmis insanlar icin bir nebze daha kolay ama onlarin icinde sozum meclisden disari serefsizi yok mu var katmerlisi hemde

Kardeşim kimse kusura bakmasın Özür dileyerej söylüyorum ama bunlar şerefsiz. Hem utanmadan insana yanlış kus satarlar bir de herkesten yüzlü çıkarlar. İşini bu şekilde yapan terbiyesizleri gördükçe tepem atıyor. Aynı durumu aynı yüzsüzlüğü ben de yaşadım o günden itibaren ne bir toplu iğne aldım ordan ne de başka bir arkadaşıma aldırdım. Hem hayvana insan gibi bakma orda eziyet ceksinler hem de terbiyesizlik yap. Hakkiyla yapanlara yönelelim kardeşim bu işi. Sevgilerle.
Aynen abi kendisine soyledigimde artik ne demistir arkamdan bilemem ama abi erkek acayip kizginlasyi kizin ustune atlior kizda yuvalikla ugrasiyor

Geri