erkek diye aldigim disiyi deistirdim bu erkek demi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan TimPo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TimPo

Meraklı Üye
Petshopcuya demistim 1 erkek 1 disi diye 2 disi vermisti disinin tekini verdim bu kus 8 9 aylik dedi ben fazla inanmadim ama birde sizlerin gorusunu almak istedim

Ekli dosyalar

• 20161218_182803.jpg
    20161218_182803.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 81
  • 20161218_182809.jpg
    20161218_182809.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 73
Daha net

Ekli dosyalar

• 1482082728350-1075790099.jpg
    1482082728350-1075790099.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 83
Erkek yanlis gormuyorsam yavru daha bende mi problem var fotolarda mi bilemedim

Kiz olmasi icin burun deliklerinin beyaz olmasi gerekiyordu demi

Burun delikleri cevresi beyaz olur hafif beyazliktan sonra mavilik olan disiler olabiliyor

Tupturuncu gagasi baska bir renk yok

Su an bunun yaninda 1 yasinda disi var kavga ederlermi acaba bi sorun olurmu

Bu sefer de yavru kuşu 8-9 aylık diye mi satmış harika :) Deli oluyorum kardeşim deli oluyorum. Bilmeyen insanlara böyle adilikle sadece para için kuş satmalarına deli oluyorum. Bi de geri götürünce ben vermemişimdir sonradan değişmiştir gibi inkar ayakları yok mu beni benden alıyor. Sevmiyosan yapma bu işi. Anlamıyosan yapma. Ne diye binbir sevinçle evine bir dost alıp yeni minikler görmek isteyen insanların hevesiyle oynuyorsun. İnsanları boşuna bekletiyorsun. Allah bu üç kuruş için böyle oyunlara başvuran adileri ıslah etsin.

1. Si bu kuş yavru
2. Si kuş Erkek
Bir gün böyle petshoplar beni çileden çıkartacak götürün iade edin slm ımı iletin. Saygı ile andım bir güzel kendilerini...

Of of kafayi yiyecegim ama kuslar anlasiyor

Anlaşmıyordur o kuş yavru olduğu için dişiye yanaşıyodur oda dişi iç güdüsüyle besliyodur ama ileride şidetli bir kavga olmayacağı anlamına gelmez bir an önce değiştirin ya erkeği ya dişiyi

Anlaşmıyordur o kuş yavru olduğu için dişiye yanaşıyodur oda dişi iç güdüsüyle besliyodur ama ileride şidetli bir kavga olmayacağı anlamına gelmez bir an önce değiştirin ya erkeği ya dişiyi
Vallagi diyecegime inanmiyacajsiniz ama erkek ona yem kusuyor bakiyor disidr folluğu kemiriyor deligin kenarlarini yuvaligi taktim acaba ne yapacak diye disi direkt incelemeye falan basladi yumurta mamasi veriyorum ama yemiyorlar diyer ciftiminde 4 yumurtadi var

Bu sefer de yavru kuşu 8-9 aylık diye mi satmış harika :) Deli oluyorum kardeşim deli oluyorum. Bilmeyen insanlara böyle adilikle sadece para için kuş satmalarına deli oluyorum. Bi de geri götürünce ben vermemişimdir sonradan değişmiştir gibi inkar ayakları yok mu beni benden alıyor. Sevmiyosan yapma bu işi. Anlamıyosan yapma. Ne diye binbir sevinçle evine bir dost alıp yeni minikler görmek isteyen insanların hevesiyle oynuyorsun. İnsanları boşuna bekletiyorsun. Allah bu üç kuruş için böyle oyunlara başvuran adileri ıslah etsin.
Adama dedim dizde habire kus deistir diye geliyorsun dior nerden bileceğim bunu benden aldigini diyor yeni temiz bi petshop buldum oradi daha temiz hersey etikketli falan kuslari cok haraketli artik ordan alicam

Adama dedim dizde habire kus deistir diye geliyorsun dior nerden bileceğim bunu benden aldigini diyor yeni temiz bi petshop buldum oradi daha temiz hersey etikketli falan kuslari cok haraketli artik ordan alicam

Kardeşim kimse kusura bakmasın Özür dileyerej söylüyorum ama bunlar şerefsiz. Hem utanmadan insana yanlış kus satarlar bir de herkesten yüzlü çıkarlar. İşini bu şekilde yapan terbiyesizleri gördükçe tepem atıyor. Aynı durumu aynı yüzsüzlüğü ben de yaşadım o günden itibaren ne bir toplu iğne aldım ordan ne de başka bir arkadaşıma aldırdım. Hem hayvana insan gibi bakma orda eziyet ceksinler hem de terbiyesizlik yap. Hakkiyla yapanlara yönelelim kardeşim bu işi. Sevgilerle.

Geri