Erkek çifleşmıyor

Nedendir

• Bilinmıyor

Kullanılan: 1 33.3%
  • Aynısı

Kullanılan: 2 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    3
O şans bendede var evde kızgın dişime petshoptan gidip sağlıklı hareketli erkek kuş aldım geldim kafese attım yarım saat sonra çifleşti :)

Al işte :) ) ) Buradan da şunu anlıyoruz dişi gerçekten kızışmışsa %90 oluyor bu iş

evet o sans bendede var bende 20 25 gun once cıft kus aldım ortama alısması falan fılan dedıler getırdım kusu televızyonlu odaya koymusdum bıde ılk getırdıgımde kus aksamı cıftlesdı yanımda ogunden berı hala cıftlesıorlar yumurta yolda dıe umuyorum yavruluga gomuldu dısı cok fazla cıkmıor dısarı bakalım hayırlısı :)

Ne güzel işte :)
benimkilerde 2 gündür herzamankinin dışında daha bir iştahla kurlaşıyorlar. Hatta dün gece bir ara kavga ediyorlar sandım ama baktımki birbirleri ile kur didikleşmesi esnasında yem kusuyorlar, meğerse sert şekilde oynaşıyorlarmış :D Çıldırmış gibiydiler ama üzerine çıktığını görmedim. Sanıyorum ki yakında benimde bebeler gelecek inşallah

Ne güzel işte :)
benimkilerde 2 gündür herzamankinin dışında daha bir iştahla kurlaşıyorlar. Hatta dün gece bir ara kavga ediyorlar sandım ama baktımki birbirleri ile kur didikleşmesi esnasında yem kusuyorlar, meğerse sert şekilde oynaşıyorlarmış :D Çıldırmış gibiydiler ama üzerine çıktığını görmedim. Sanıyorum ki yakında benimde bebeler gelecek inşallah
inşallah forumun yarısı yavru beklıyor zaten bı kavusamadık yavrulara :D

Geri