Eş tutumu hakkında

Aşağıda yumurta mamasında olması ve olmaması gereken besinler linkinden içeriklere bakabilirsiniz. Cicibebe yararlı bir ürün değil kuşlar için.
Peki cicibebeyi çıkartsam mama uygun mudur değilse bana bir mama tarifi verebilirmisiniz

-Haşlanmış yumurta sarısı
-Haşlanmış yumurta kabuğu
-Tuzsuz etimek
-Tarçın
- Rendelenmiş Havuç

Bunlar sizin yaptığınız ürünlerle yapabileceğiniz onun dışında ilgili konudan bakarak evde mevcut olan ürünlerden ekleme yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim gerçekten çok çeşidi var herkes başka bi çeşit yapıyor baktıkça kafam karışıyor

-Haşlanmış yumurta sarısı
-Haşlanmış yumurta kabuğu
-Tuzsuz etimek
-Tarçın
- Rendelenmiş Havuç

Bunlar sizin yaptığınız ürünlerle yapabileceğiniz onun dışında ilgili konudan bakarak evde mevcut olan ürünlerden ekleme yapabilirsiniz.
Bir de mamayı günde bir kere asıp bir kaç saat sonra çıkarıyorum ondan sonra gün içinde bir daha asmama gerek var mı

Ben bilmem kardeşim ben yıllardır yumurta haşlayıp veriyorum sarısı hariç kabuğunu dahi yiyorlar

Dişi kuşum yuvalığın deliğinden kafasını sokuyor yarısına kadar çıkıyor bazen de yuvalığı kemiriyor ama erkek kuş yanına gelince hemen yanından kovuyor erkeğe yem yedirmiyor hatta aynı tünekte bile zor durmasına izin veriyor be yapabilirim
Peki bu durum ne demek

Kuşlarıma mama ve vitamin takviyesi yapıyorum bazen anlaşıyorlar bazen de dişi yanından kovuyor,kafes içinde kovalıyor erkeği ve yem yedirmiyor hemen kovuyor sizce daha beklemelimiyim yoksa eş değiştirmelimiyim 20 gün oldu erkeği dişinin yanına alalı

Bu ne acele az sabret ben yavru alacam diye 2 yıl bekledim şimdi makina gibi uruyorlar

Geri