Karadeniz Pet

Dışı m. Kuşum çiftleşmiyor

Cahitalper

Yeni Üye
Yaklaşık 8 aydır bende olan dişi muhabbeti me ayrı ayrı 3 tane erkek kuşla eleştirmeye çalıştım 8 aydır yapmadığım denemediğim yöntem kalmadı. Hiç bir kuşla eş tutmuyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz ?
20180928_174644.jpg
20180928_174726.jpg
20180928_174740.jpg

2. Erkek kuşu salmadan aldım olmadı.çok agresif erkek kuş kur yapınca dövmeye başlıyo yarim saat sonra sanki erkek gibi kur yapıyor.

Yeri yüksekte mamasıdır kızıştırıcılardır vitamini eksik etmiyorum ayırma yöntemini denedim olmadı ne yapmam lazım

Daha önce yavrusu alınmış, tecrübeli ve dişinizden daha iri bir erkek denediniz mi? Ayrıca erkekleri mi dişinin kafesine koyuyorsunuz, yoksa dişiyi mi erkeğin kafesine koyuyorsunuz?

Daha önce yavrusu alınmış, tecrübeli ve dişinizden daha iri bir erkek denediniz mi? Ayrıca erkekleri mi dişinin kafesine koyuyorsunuz, yoksa dişiyi mi erkeğin kafesine koyuyorsunuz?
Şuanki erkek tecrübeli yavru alınmış erkekve dişiden iri 1 aya yakın dişiyi yuvalık takılı kafesten alıp başka kafese koydum ve haftada 2 gün havuçlu yumurta maması yaptım verdim yemlerinde nijerntohumu

Şuanki erkek tecrübeli yavru alınmış erkekve dişiden iri 1 aya yakın dişiyi yuvalık takılı kafesten alıp başka kafese koydum ve haftada 2 gün havuçlu yumurta maması yaptım verdim yemlerine nijer tohumu kattım.
Benim sorunum eş tutmuyor kuş sağdan soldan duyduğuma göre petshop larda kuşları kısırlaştırıyorlarmış doğrumu bilmiyorum

Şuanki erkek tecrübeli yavru alınmış erkekve dişiden iri 1 aya yakın dişiyi yuvalık takılı kafesten alıp başka kafese koydum ve haftada 2 gün havuçlu yumurta maması yaptım verdim yemlerinde nijerntohumu

Diyeceğim şeyleri yapmışsınız zaten. Ya zamana bırakacaksınız, mevcut erkeğe alışması için dua edeceksiniz ya da dişiyi değiştireceksiniz.

Sizinkine benzer inatçı dişiler olabiliyor. İnatlarını kırmak gerçekten zor. İmkan olsa erkeklerin olduğu salma kafeste uzun süre bekletip, hangi erkeği eş seçeceğine karar verilebilirdi ama öyle 1 günlük veya bir kaç saatlik bir şey değil. Eş oldukları garanti olana kadar beklemek lazım.

Diyeceğim şeyleri yapmışsınız zaten. Ya zamana bırakacaksınız, mevcut erkeğe alışması için dua edeceksiniz ya da dişiyi değiştireceksiniz.

Sizinkine benzer inatçı dişiler olabiliyor. İnatlarını kırmak gerçekten zor. İmkan olsa erkeklerin olduğu salma kafeste uzun süre bekletip, hangi erkeği eş seçeceğine karar verilebilirdi ama öyle 1 günlük veya bir kaç saatlik bir şey değil. Eş oldukları garanti olana kadar beklemek lazım.
Dişiyi sevmiştim değiştireceğim yapacak bişey yok sanırım

Geri