Disi kusumun yavrusuyla arasindaki sorun

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Hulyaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Eğer yeni kafes alma durumunuz olursa ekipmanları da yeni alıp eskileri atın derim

Bende oyle dusunuyorum zaten 2 lira falan suluklar onlari kesin yeni alicam. Sans dileyin 3 kafesle uretim mi yapican demesin :D zaten cok hoslanmaz ben istiyorum diye kiyamiyo

Evet 3 beyaz 3 mavi kusum oldu :D hepsi de ayni buyuduklerinde ayirt edemem galiba

Evet 3 beyaz 3 mavi kusum oldu :D hepsi de ayni buyuduklerinde ayirt edemem galiba

Bende oyle dusunuyorum zaten 2 lira falan suluklar onlari kesin yeni alicam. Sans dileyin 3 kafesle uretim mi yapican demesin :D zaten cok hoslanmaz ben istiyorum diye kiyamiyo
İnşaallah sorun olmaz yavruları gördükçe hoşuna gider belki eşinizin [emoji4]

Aminnn :) hazirliksiz yakaladilar beni resmen. Ikisinin bir cikmasi yuvadan iyi oldu yalniz hissetmicekler

Aminnn :) hazirliksiz yakaladilar beni resmen. Ikisinin bir cikmasi yuvadan iyi oldu yalniz hissetmicekler
Alışmaları için daha iyi olur evet bol bol mama yapıp verin daha iyi olur yumurta maması yesinler alışırlar hem

Aksam aspur yeniden daldari alicam bakalim ne zaman tam alisicaklar suan ortunun altinda saklaniyorlar

Hulya hanimi da ureticiler sinifina yaklastirdik artik yakinda 4 katlimi yoksa 40a 40 mi veya 45 35 mi olculrrde kafes alsam diye sorarsa şaşırmam [emoji16][emoji23][emoji3][emoji3][emoji23][emoji3][emoji3][emoji23]

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

:D valla cok guldum mustafa bey. ama dusunmuyor degilim salma tarzi bi kafes yaptirmak isterim :D tek sorun cogaldiklarinda satamicak olmam

:D valla cok guldum mustafa bey. ama dusunmuyor degilim salma tarzi bi kafes yaptirmak isterim :D tek sorun cogaldiklarinda satamicak olmam
Tavsiyem cifthanenalmaniz kaliteli alt tava surgulu bir model su anki pozisyonda ara bolmeyi kapatip yavrulari ayitabilirsiniz rahat olur

Kuslarimin ve yavrularinin ustunde emeklerimin hepsinin kaynagi mustafa bey. Gercekten tekrar ve tekrar tesekkur ederim. En ufak sorunum da hep yanimda oldu

Anne ve baba bi yana yavrular bi yana seklinde mi yoksa iki yavruyu da ayri ayri mi koyayim

Anne baba bir yana yavrular bir yana seklinde sonra yavrular tamamen buyunce ayri bir kafese alir sahiplendirisiniz bolmeyi acar kuskar icin genis bir alan okur kulucka donemi yavrular yeniden atlayinca gene alani boler 2 kafes olur
Anne ve baba bi yana yavrular bi yana seklinde mi yoksa iki yavruyu da ayri ayri mi koyayim

Bugun almayi denicem kafesi :) yavrulari nasil sahiplendiricem bilmiyorum etrafimda kimsemde yok. guvenip vereyim. Sanki benden baska kimse iyi bakamaz bunlara :D

Çift hane tarzı bölmeli tavanlı ve mümkünse ızgaralı bir kafes çok güzel olur her açıdan iyi oluyor

Aylar once gormustum petshopta cifthane dediginiz gibi ortadan bolmeli. Bolme cikabiliyor. Kendiliginden izgarali. Altta ki taban iki ayri parca. En son fiyat 50tlydi dolar yuzunden bakalim ne kadar zam yaptilar

Aylar once gormustum petshopta cifthane dediginiz gibi ortadan bolmeli. Bolme cikabiliyor. Kendiliginden izgarali. Altta ki taban iki ayri parca. En son fiyat 50tlydi dolar yuzunden bakalim ne kadar zam yaptilar
50 TL ise iyiymiş [emoji1] şimdi arttırmışlardır fırsat bu fırsat diye herşeye zam yaptılar

Aynen oyle aksam indirim yaptirmaya calisicam artik surekli oraya gidiyorum biseyler almak icin

Geri