Dışkısı normale göre büyük ve ishal

Sabahtan ise Dışkılar kuruyup siyah olmuştur önemli bir durum değil
Birde kanadı hep düşük gibi tüylerini kabartıp hani tekrar kapatıyorlar ya o hareketi yapamıyor ve sanırım kanadı acıyor bu konuda var hep kanadı diğer kanadına göre aşağıda

Birde kanadı hep düşük gibi tüylerini kabartıp hani tekrar kapatıyorlar ya o hareketi yapamıyor ve sanırım kanadı acıyor bu konuda var hep kanadı diğer kanadına göre aşağıda
Kabarık durduğu için yapıyor büyük ihtimalle. Kafes tabanına tuvalet kağıdı koy kardeşim 3,4 tane dışkı yapsın bakalım. Ama dışkıları yapar yapmaz fotoğraf çek.

Tamam kardeşim. Veterinerden sulphamezatine al. Tam dolu suluğa 6,7 damla ekle. 5 gün boyunca uygula. İlaçlı su hergün değiştirilecek.
Abi yakında hiç veteriner yok en yakını 10 km den daha uzakta akşam giderim diye aradım sordum 1-2 tanesine ilaç yokmuş başka bir ilaç varsa eczaneden falan alınabilecek

Abi yakında hiç veteriner yok en yakını 10 km den daha uzakta akşam giderim diye aradım sordum 1-2 tanesine ilaç yokmuş başka bir ilaç varsa eczaneden falan alınabilecek
Facebook ta bir kişiyi önerebilirim. Kredi kartı ile alabilme imkanın varmı?

Facebook ta konyalı Mehmet ile iletişime geç. Sulphamezathine al. Kargo ile gönderimi var. Sulphamezathine yoksa,cocci stop var onu da kullanabilirsin. Sor Bi sulphamezathineyi
Abi bir sürü Konyalı Mehmet var profil linkini atsan baktım bir ton Mehmet

Öncelikle geçmiş olsun inşallah Kuşcağız iyileşir. Bu arada forumun hayat kurtarıcısı Recai bey yine bir hayat kurtarmaya uğraşıyor kendisine forum tarafından madalya verilmesini öneriyorum.

Öncelikle geçmiş olsun inşallah Kuşcağız iyileşir. Bu arada forumun hayat kurtarıcısı Recai bey yine bir hayat kurtarmaya uğraşıyor kendisine forum tarafından madalya verilmesini öneriyorum.
Teşekkür ederim :). Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Geri