Dışkıda taş

Tamamdır teşekkürler.Peki probiyotik kullanımı nasıl oluyor ben kuşuma her gün küçük suluklarda önceden kaynatılıp dinlendirilmiş su veriyorum vitamin nadir olarakta limon damlası veya elma sirkesi damlatıyorum ama probiyotik suyuna ne kadar koymam gerek
Entrobac ı yarım dolu suluğa 1-2 mercimek tanesi kadar vermeniz yeterli probiacti bird ise 5-6 damla yeterlidir (entrobac toz halde probiacti ise sıvı halde)

Entrobac ı yarım dolu suluğa 1-2 mercimek tanesi kadar vermeniz yeterli probiacti bird ise 5-6 damla yeterlidir (entrobac toz halde probiacti ise sıvı halde)
Çok teşekkür ederim az önce bana gönderilen siteden temin edicem yardımlarınız için teşekkürler.İlk kez kuşum oldu hala bilmediğim çok fazla şey var sürekli bir şey oldu paniği yaşıyorum tekrar teşekkürler

Çok teşekkür ederim az önce bana gönderilen siteden temin edicem yardımlarınız için teşekkürler.İlk kez kuşum oldu hala bilmediğim çok fazla şey var sürekli bir şey oldu paniği yaşıyorum tekrar teşekkürler
Rica ederim bende sizin gibiydim özellikle @Recai SULAMİS hoca dan Allah razı olsun kafasını az ağrıtmadım geçen yaz özellikle her zaman da kibarca cevapla verdi sizde zamanla tecrübelenirsiniz siz gerekeni yapın gerisini Allah a bırakın size ve kuşunuza sağlıklı günler

Çok teşekkürler :)

Geri