dışkı yapmada çok zorlanma ve ishal

Kuşlar için üretilen kaliteli bir probiyotik kullanmanızı öneririm kuru maya işine girmeyin kaş yaparken göz çıkmasın.
Ahmet Tekke bey bi sorum olucak. diğer kusumu hatirlarsinız belki. cok hizli kilo verme istahsizlik olan kusum. o kusun bulasici bir hastaligi var midir? arkadaslarini ve esini cok ozledi strese girmesini istemiyorum. beraber dışarı çıkarsam bir şey olur mu? bulaşır mı? bu arada dışkıları bi tik daha iyi oldu o kusumun. istahi da biraz daha iyi su an. birlestirmede herhangi bi sakinca var mi? birbirlerine yem kusarlarsa sıkıntı olur mu

Zorlandığı için yağlı besinler vere bilirsiniz dal darı veya aspur

Ahmet Tekke bey bi sorum olucak. diğer kusumu hatirlarsinız belki. cok hizli kilo verme istahsizlik olan kusum. o kusun bulasici bir hastaligi var midir? arkadaslarini ve esini cok ozledi strese girmesini istemiyorum. beraber dışarı çıkarsam bir şey olur mu? bulaşır mı? bu arada dışkıları bi tik daha iyi oldu o kusumun. istahi da biraz daha iyi su an. birlestirmede herhangi bi sakinca var mi? birbirlerine yem kusarlarsa sıkıntı olur mu
Konu linki atın hatırlamıyorum kilolu bir kuşunuz vardı zayıf bi kuşunuz vardı başka sorunu olan bir kuşunuz daha vardı konular birbirine girmesin.

Konuya baktım ayrı kalsın ne olur ne olmaz tüy döneminde diye ağırlık kaybı olabilir demişiz ama test yapamadığımız için megabakter, iç parazit gibi durumlar var mı yok mu bilmiyoruz. Ağırlığı toparlansın sıkıntısız geçerse birleştirirsiniz.
tamam. iştah biraz daha yerinde şu an. dışkılarda daha iyi. yardımınız için çok teşekkür ederim🙂

Şaka diyorum kardeşim ya :) Diğer arkadaşlarda çok yardımcı oluyorlar biliyorum. Özellikle Recaiyi severim :) Ben daha çok başka forumdayım. Buraya pek girmiyorum...
Yoksa tahmin ettiğim kişi sizmisiniz 🤨🙂

Geri