Dışkı problemi

Valla bu ilaçları bilmiyorum Recai birşey diyemicem.
Abi bactrim şurubu alıcam evimden uzak bir eczaneye rica ettim ben kullanmıcam dedim kuşum hasta ona vericem dedim tm kardeşim dedi almaya gidiyorum abi şimdi nasıl kullanıcam abi bactrim şurubu

Sa ümit abi son dışkılarımız böyle önceki günlere göre gayet iyi bir de sen bak istedim abi tedaviye devam ediyoruz herhangi başka bir sıkıntı yok yeme içmede keyfinde bir sıkıntı yok da fotoğraf atamıyorum noldu siteye acaba @umitFB

Merhaba konuda bahsi geçen şurubu ishal için mi kullandınız ? Benim kuşumda 2 gündür cıvık dışkı bırakıyor, pozitif sonuç aldıysanız ben de aynı yöntemi yapayım

Merhaba konuda bahsi geçen şurubu ishal için mi kullandınız ? Benim kuşumda 2 gündür cıvık dışkı bırakıyor, pozitif sonuç aldıysanız ben de aynı yöntemi yapayım
Bactrim bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanılan bir antibiyotik

Sa ümit abi son dışkılarımız böyle önceki günlere göre gayet iyi bir de sen bak istedim abi tedaviye devam ediyoruz herhangi başka bir sıkıntı yok yeme içmede keyfinde bir sıkıntı yok da fotoğraf atamıyorum noldu siteye acaba @umitFB

Kuşun dışkısının resimlerini eklersen yardımcı olmaya çalışırız.

Aynı zamanda koksidiyozda çok etkilidir.

Selam abi geçen yazmıştım benim kuşta cıvık dışkı bırakıyordu 2 gündür fakat son 2 gündür tekrar katı hale döndü yine de bir fikir alabilirsem sevinirim. Bu kuşu bir tanıdığım artık bakamayacağı için bana verdi kırma jumboymuş ben pek türden anlamam ve popo bölgesindeki tüyler fazla uzun olmasından dolayı dışkının çıkış yolunu kapatıyor ve sürekli dışkı o uzun tüylere takılıp kalmaktan o bölge sap sarı olmuş buna nasıl bir çözüm bulabilirim bilmiyorum.

1.jpg
2.jpg

@umitFB abi benim mavişin dışkıları düzeldi teşekkür ederim abi birde benim kuşun dışkılarının bazıları bir süre geçtikten sonra siyah renge dönüşüyor onu görmüş oldum abi fotoğrafları atıyorum abi

Geri