Dışkı nasıl

O sesi yalnızca belirli bir ses saatte çıkarıyor başında bekledim ancak olmadı sadece ses kaydı alabilmistim. Boyle yapması dikkatimi çekti o yüzden bunu atayım şimdilik

Ve poposunu tünege sürttugunu fark ettim bazen kakasini yaptı ama bazen yapmadı anlamadım

O sesi yalnızca belirli bir ses saatte çıkarıyor başında bekledim ancak olmadı sadece ses kaydı alabilmistim. Boyle yapması dikkatimi çekti o yüzden bunu atayım şimdilik
Kusma oluyor mu hiç. Önemli bir sorun yok.. Dediğiniz ses haricinde

Başındaki kırmızılık da çilek lekesi yanlid anlaşılmasın çilek yemişti

Videoda kur yapıyor ve anüsünü tünege sürtme sebebi çiftleşme isteği.

Sesi video şeklinde kaydedip atabilirseniz onu da kontrol edebiliriz.
Öyle mi ben korkuyordum sindirim sorunu diye çiftleşmeyse cok daha iyi benim eski kuşum erkekti ve çiftleşme isteğini cok kez gördüm bu dişi oldgu için beklemiyordum açıkçası demek oluyor onlarda da yarin aksam insallah sesi de video şeklinde çekip atarım

Kuyruk sallanması varmı? Şahsen ben sesten pek bişey anlayamadım. Hep mi çıkarıyor bu sesi yoksa nadiren mi
Bu sesi akşamları sadece belirli bi saatte çıkarıyor bazen cok sık bazen 5 dk da bir bazen yüksek sesle bazen düşük ama istemsiz yaptığı bir ses yani başka vakitte asla olmuyor özellikle saatle dikkat ediyorum her akşam atabilirim bazen daha yüksek sesle yapıyor yani. Çok sevinirim aydınlatırsanız

Tabi yapmaya çalışırım ancak bu aksam çıkarmaz buyuk ihtimal. Ses kaydı var onuda atma şansım olsaydı
Attığınız video kısa olduğu için pek bişey anlayamadım daha uzun atarsanız iyi olur.

Geri