cere problemi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan MAÇO
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Muhabbet kuşum isal ve halsiz antibiyotik verebilirmiyim?
Göz damlası olur mu antibiyotik olarak bu 3. Gününü ama bacağında bir problem de var.
Okulum yüzünden çabuk geçmesini istiyorum
Göz damlası mı?? O zaman kendiniz de grip için aldığınız antibiyotiği gözünüz için kullanın antibiyotik sonuçta.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhabbet kuşum isal ve halsiz antibiyotik verebilirmiyim?
Göz damlası olur mu antibiyotik olarak bu 3. Gününü ama bacağında bir problem de var.
Okulum yüzünden çabuk geçmesini istiyorum
Kuşunuzun rahatsızlığı tedavi sürecine bağlı olarak geçer veya geçmez. Sizin okulunuz var diye çabuk geçmez. Böyle birşey yapmak için de aşırı doz ilaç kullanmanız kuşunuza zarar verir karaciğerini yorar herşeyin bir olur yolu bir dozu var. Kuşlar da biz insanlar gibidir. Siz rahatsız olduğunuzda okul var çabuk geçsin diye farklı farklı antibiyotik kullanamazsanız veya aşırı doz ilaç kullanmazsanız kuşunuza da bunu yapamazsınız. Yok okulum var ben yaparım diyorsanız kuşu bana verin benim okulum falan yok hatta gerekirse 2-3 katı fiyat vereyim satın.

Göz damlası olmaz anlaşılan ama biz aynı şehirde değiliz. Peki tahminen kaç gün sürer aslında yemesi falan var ama dengesini sağlayamıyor tünekten düşüyor. Yoruluyor hayvan.
Ama ağrı kesici yada ezik kremi sürerek ayağını tedavi edebilirmiyim ne önerirsiniz?

Göz damlası olmaz anlaşılan ama biz aynı şehirde değiliz. Peki tahminen kaç gün sürer aslında yemesi falan var ama dengesini sağlayamıyor tünekten düşüyor. Yoruluyor hayvan.
Ama ağrı kesici yada ezik kremi sürerek ayağını tedavi edebilirmiyim ne önerirsiniz?
Kuşun rahatsızlığı nedir ayağına ne oldu bir bilgim yok konu açın görsel paylaşın ne olduysa yazın yardımcı olunur gerek şahsım gerek diğer forum üyeleri tarafından.

Kuşun rahatsızlığı nedir ayağına ne oldu bir bilgim yok konu açın görsel paylaşın ne olduysa yazın yardımcı olunur gerek şahsım gerek diğer forum üyeleri tarafından.

Yanlış hatırlamıyorsam arkadaşın rainbow bir kusu var bu biraz rahatsız ve olur olmadık yollar deniyor iyileşmesi içi

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanlış hatırlamıyorsam arkadaşın rainbow bir kusu var bu biraz rahatsız ve olur olmadık yollar deniyor iyileşmesi içi

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hatırlamıyorum abi göz damlası falan deyince bende film koptu baksana

Tabii ki de olmaz. Bu soruyu sorarken cevabı bilmiyor muydunuz? Yaşadığınız yerde veteriner yok mu? Götürün. Siz bence kendiniz tedavi uygulamayın.

kardeşim bu konuda bilgim yok kendinde konu açıp sorabilirsin

Geri