Bu sabah kalktığımda kuşum halsizdi ishal olarak gördüm

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan TaKoc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Büyük fotoğrafları ben yanlışlıkla ekledim sonradan silemedim. Raporlayım bari silsin yöneticiler.

Dışkılar kötü ama ilaç adı yazmaya korktum biraz. @Recai SULAMİS hocam görse iyi olur.
@Soru sormaya geldim hocam sulfemezatindense başka sindirime yönelik bir antibiyotik daha iyi olur diye düşünüyorum. Bağırsaklarda kanama yok şu an için. Koksidiyoz ya da koksidiyoz başlangıcıda değil galiba.
Bana koksidiyoz gibi geldi. Özellikle üçüncü resimdeki bazı dışkılar.

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım, fotoğrafı çekerken ızgarayı kaldırın.

Herkes rahat olsun en geç 2 haftaya eskisi kadar aktif olamasam da şuanki aktifliğime göre daha aktif olacağım, bunu da buradan duyuralım...

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım, fotoğrafı çekerken ızgarayı kaldırın.

Herkes rahat olsun en geç 2 haftaya eskisi kadar aktif olamasam da şuanki aktifliğime göre daha aktif olacağım, bunu da buradan duyuralım...
Hocam valla yokluğunuz kötü oldu. Ben, yeni konu açanlara elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalıştım kesin tanı koymamakla, fotoğrafı olmayanlara yazıp sizi etiketledim, siz gelince direkt fotoğrafı görün diye.

Yaz ayları muhabbet kuşlarına iyi gelmiyor hiç :(

Hocam valla yokluğunuz kötü oldu. Ben, yeni konu açanlara elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalıştım kesin tanı koymamakla, fotoğrafı olmayanlara yazıp sizi etiketledim, siz gelince direkt fotoğrafı görün diye.

Yaz ayları muhabbet kuşlarına iyi gelmiyor hiç :(
Farkettim, teşekkür ederim sana da :)
Yaz ayları biraz daha evhamlı geçiyor..

Geri