Bu kuşu almayı düşünüyorum yorumlar mısınız?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan erzsrl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

erzsrl

Meraklı Üye
1.5 aylık erkek show jumbo. Abiler ben bu kuşu almayı düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir? Kuş nasıl gözüküyor? Yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• IMG-20200623-WA0009.jpg
    IMG-20200623-WA0009.jpg
    198.4 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG-20200623-WA0008.jpg
    IMG-20200623-WA0008.jpg
    180.6 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG-20200623-WA0005.jpg
    IMG-20200623-WA0005.jpg
    177.2 KB · Görüntüleme: 104
Fiyatı nedir hocam ?

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah yeşil olması çok güzel baskın karakter

Peki sadece salıncak taksam olur mu? Kuşla konuşmalı mıyım? Ele alıştırmalı mıyım? İki ay sonra eş almayı düşünüyorum
Kendine alıştırırsan iyi olur. Eşe attığın zaman, dişisi ile ilgilenirken seni gördüğü zaman korkmaz. Salıncak takabilirsin

Kardeşim tecrübeliler daha iyi bilir ama bu fiyata cok daha güzel bir kus alabilirsin...Aldıgın kus önemli cunku yavrularını da aldığın kuşun durumu belirleyecek...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle güzel bir kuş fakat 500 liraya fazla.
Eş almayı düşünüyorsan kendine alıştırmadan alma ama eş alacağın zamanda eşin çok büyük olmaması lazım ki iki kuş da sana alışabilsin.
Kafeste sadece salıncak olmaz kuşlarda içgüdüsel olarak kendini geceleri korumak için genelde kafes kenarlarında yatarlar. Kafesin büyüklüğüne göre en az 2 tahta tünek olması lazım. Kuşu uçurmanın bir zararı olmaz ama eve getirdiğinde önce sana ve ortama alışması için 3 gün çıkarma. Bunu dışında ekstra besinleri ve kafeste olması gerekenleri bidiğini varsayıyorum.

Eş almayı düşünüyorsan kendine alıştırmadan alma ama eş alacağın zamanda eşin çok büyük olmaması lazım ki iki kuş da sana alışabilsin.
Kafeste sadece salıncak olmaz kuşlarda içgüdüsel olarak kendini geceleri korumak için genelde kafes kenarlarında yatarlar. Kafesin büyüklüğüne göre en az 2 tahta tünek olması lazım. Kuşu uçurmanın bir zararı olmaz ama eve getirdiğinde önce sana ve ortama alışması için 3 gün çıkarma. Bunu dışında ekstra besinleri ve kafeste olması gerekenleri bidiğini varsayıyorum.
300 o ya yanlışlıkla 500 yazmışım ben de neden herkes pahalı diyor diyorum :D 2 tane tahta tünek var salıncak var 2 tane de zilli oyuncak var. Eğitmeyi düşünüyorum eğitimli kuş da çiftleşmezmiş o yüzden eş almayo düşünmüyorum

Ha bide bu sabah aldım ama öğleden sonra çıkardım bi. Baya uysal işaret parmaklarımla merdiven yapabiliyorum onla. Fakat hala bir isim koymadım yakışıklıya :)

Bu yakisikliya en güzel isim zeytindir gerisi hikayedir :)

Geri