Bit nasıl anlaşılır

Bu konuyu gördükden sonra kaşınmaya başladım :D :D kuşlarımdan diskindim hayatan soğudum durduk yere kaşınmaya başladım durmak bilmedi ahahahah bit kadar kötü birşey yok :((((((((

Bu konuyu gördükden sonra kaşınmaya başladım :D :D kuşlarımdan diskindim hayatan soğudum durduk yere kaşınmaya başladım durmak bilmedi ahahahah bit kadar kötü birşey yok :((((((((

Tünek vb hiçbirsey birakmadim ucup üstüne cikiyor sonra inemeyip ters dönüyor zarar gelmesin diye cikardim herseyini sulugunuda yere indirdim, suan darı ve yem var yerde, kücügüde anneden frsat buldukca yuvaya birakiyorum baba besliyor diger büyk yavruda bagirmaya basliyor. Çok teşekkr ederim yardimlariniz için inşallah geçer eger bit vb birşey varsa, ilacida kullanaym artk hayirlisi
Yerden biraz yüksekte bir tünek kalsın ona çıkıp inecek sonuçta öğrensin inşaallah ilaç da etki eder sağlıkla besleyin cümleten hayırlı geceler [emoji4]

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Te Allah'ım Yarabbim [emoji1][emoji1]

Sitedeki herkes kaşınmaya başlayacak birazdan artık rahat rahat uyuyabilirim :D Gece gece verdigimiz kaşintidan dolayi herkesten özr dilerz :confused:

Yerden biraz yüksekte bir tünek kalsın ona çıkıp inecek sonuçta öğrensin inşaallah ilaç da etki eder sağlıkla besleyin cümleten hayırlı geceler [emoji4]

Amin herkes saglikla beslesin büyütsün, tesekkr edrm tekrardan

Sitedeki herkes kaşınmaya başlayacak birazdan artık rahat rahat uyuyabilirim :D Gece gece verdigimiz kaşintidan dolayi herkesten özr dilerz :confused:
Bir dahaki kaşınmada görüşmek dileğiyle efendim her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız esen kalın [emoji4][emoji1]

Geri