Banyo yaptırılır mı??

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan baloncuk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Peki elimle yıkarken bana olan güveni kırılır mı çünkü alıştırana kadar eziyet çektim diyebilirim
Elinle yaptırma... Suya korkusu yaşar bir daha suya girmez eğer evinde sprey varsa içine su koy kuşun gövdesine doğru sık.

Birileri sprey sıkma diyor biri elinde yıka biri yıkama diyor ne yapacağım şaşırdım

siz zaten yaptırmadınız mı banyolarını

youtubede ünal vlog var oradan bakabilirsiniz

Evde terör estirdi zorla çok az yıkayabildim ama en kirli yeri olan kuyruğunu neredeyse hiç yıkayamadım hatayla kafasını suya soktum bi ara kaçtı geri aldım falan çok az yıkayabildim umarım bana olan güveni azalmamıştır elime geliyordu yine kendi kendine yıkanmadı ben de yıkayamadım denebilir.

Ka
Evde terör estirdi zorla çok az yıkayabildim ama en kirli yeri olan kuyruğunu neredeyse hiç yıkayamadım hatayla kafasını suya soktum bi ara kaçtı geri aldım falan çok az yıkayabildim umarım bana olan güveni azalmamıştır elime geliyordu yine kendi kendine yıkanmadı ben de yıkayamadım denebilir.
Kafasını suya mı soktun 😳

Hayır debelenirken kendisi saniyelik geçirdi :D Sorun yok ama şuan kurulandı gayet huzurlu kendini sevdiriyor.
Pardon öyle diyince sen🤣 yavaş yavaş alışır acele etme. Birde kuşunun huyuna göre davran mesela bende ilk defa yıkadım tabi bir anda girmedi suya gelmedi bile yanına ikisi de. Zil sesi kuş sesi falan açtım banyonun yanına koydum 20 25 dakika sonra ikisi de geldi önce içtiler suyu sonra ikisi de suya girme için kavga etti 😀

Güzel yöntemmiş denerim teşekkürler :) Kuş sesine benimki de dayanamıyor. Bana tam alışsın yanına bir de dişi almayı düşünüyorum yavruları olur da severiz diye :D Hem yavru olunca küçüklükten bana tam alışırlar çok güzel olur.
Pardon öyle diyince sen🤣 yavaş yavaş alışır acele etme. Birde kuşunun huyuna göre davran mesela bende ilk defa yıkadım tabi bir anda girmedi suya gelmedi bile yanına ikisi de. Zil sesi kuş sesi falan açtım banyonun yanına koydum 20 25 dakika sonra ikisi de geldi önce içtiler suyu sonra ikisi de suya girme için kavga etti 😀

Dostum dikkatli ol travma gecirir bu konularda kuşa birakmak en iyisi bence ama senin çocuğun senin kararlarin 😀.

Vallahi çok dikkat ettim ama biz travma geçirdik daha çok gelecek sefere kendisi yıkansın diye deneyeceğim umarım yıkanır kuş sesi falan açarım artık bakacağız :D
Dostum dikkatli ol travma gecirir bu konularda kuşa birakmak en iyisi bence ama senin çocuğun senin kararlarin 😀.

Güzel yöntemmiş denerim teşekkürler :) Kuş sesine benimki de dayanamıyor. Bana tam alışsın yanına bir de dişi almayı düşünüyorum yavruları olur da severiz diye :D Hem yavru olunca küçüklükten bana tam alışırlar çok güzel olur.
İnşallah bende öyle istiyorum benimde mavişim ve tospişiğim var 🥰

Benimki alıştı suyu görünce atlıyor 😂Bardakda su içiyorum suya giriyor 😀 İyi günler.

Kirkenin sözüne güvenin kuş konusunda çoğu şeyi ondan öğrendim forumlarda felan filan iyi günler 👍

Geri