Baba ve kızı

Bence daha mantıklı olur, sattığınız kişiler yavrulatacak olsa bile, farklı bir kuşla eş yapacağı için yine gen havuzu genişleyecektir.

Bence daha mantıklı olur, sattığınız kişiler yavrulatacak olsa bile, farklı bir kuşla eş yapacağı için yine gen havuzu genişleyecektir.
Ben şöyle düşünüyorum diğer çiftim var onlardan yavru alamadım onlarla es yapmayı düşünebilirim aynı kardeş değiller

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olabilir, eğer aynı kandan gelmiyorlarsa muhtemelen sorun çıkmaz
Öyle ama şey neden yavru alamadığımi bilemiyorum kısırlık olabilir diye düşündüm artık sonradan dişi değiştirdim ve 6 7 aydır bekliyorum daha fazla hatta

En yüksek ihtimalle eş olamamışlardır. Kısırlık pek rastlanan bir durum değil ama ihtimal dahilinde.

Bu eş oldukları anlamına gelmez, anlaştıkları anlamına gelir. Aynı hareketleri iki dişi ya da iki erkek de biraradayken gösterebilir. Karşılıklı oturup tavla oynayan, muhabbet eden, gülüp eğlenen iki yaşlı amca için bunlar eş olmuş diyemeyiz değil mi. Eş oldular diyebilmek için ikisinin de istekli şekilde çiftleştiklerini görmek lazım.

Bu eş oldukları anlamına gelmez, anlaştıkları anlamına gelir. Aynı hareketleri iki dişi ya da iki erkek de biraradayken gösterebilir. Karşılıklı oturup tavla oynayan, muhabbet eden, gülüp eğlenen iki yaşlı amca için bunlar eş olmuş diyemeyiz değil mi. Eş oldular diyebilmek için ikisinin de istekli şekilde çiftleştiklerini görmek lazım.
Soyle bişey de var dişi hazır hale geliyor kuyruk kaldırıyor üstüne çıkarken kovalıyor

Erkek bir şeyleri yanlış yapıyor olabilir, ya da dediğim gibi dişi çiftleşmek istiyor ama erkeği beğenmediği için üzerine çıkmasına izin vermiyor olabilir.

Erkek bir şeyleri yanlış yapıyor olabilir, ya da dediğim gibi dişi çiftleşmek istiyor ama erkeği beğenmediği için üzerine çıkmasına izin vermiyor olabilir.
Aslında ben şey yaptım baba kuş ile o dışı yi koydum anlasamiolar o yüzden öyle yaptım olmayınca olmuyor

Geri