Anlayanlar Daha önce tecrübe etmişler bakabilir mi

Peki Hocam

Sizin kuşta dışkı normal. Büyük ihtimalle düzelecek. 4. Gün gekişmeleri yazın.

Sizin kuşta dışkı normal. Büyük ihtimalle düzelecek. 4. Gün gekişmeleri yazın.

Selcuk Bey İlgilendiniz Sizden Allah razı olsun..
Bügün 4.gün bügünde sonra İlaçı kesicem dediginiz gibi Yavaş yavaş tesir etti diyebilirim günden güne Tıksırmaları hem azaldı hemde nasıl desem bir ton ton öksürmek vardır bide hafif öksürmek vardır ya ilk zamanlar tonluyordu sonra 2 günden sonra Hafif öksürmeye başladı birde daha bir hareketlendi elime geliyordu ama öyle duruyordu simdi elime kur yapmaya basladı hatta çifleşme hareketi yapmaya calısıyor elimde ama yaptırmıyorum gücsüz düşmesin die:)genelde bügün ise hic tıksırmaya Şahit olmadım Şükürler olsun inşallah dahada Yapmaz diğer eşide ayrı kafese almısdım cok öncrdrn ondada aynı tıksırmalar vardı aynı gün onada ilaça başladım dışkısını normaldi yalnız mavi kuşta tıksırmlar devam ediyor dışkısıda biraz bozuldu gibi koyu yeşil bazen düz bazen normal halka gibi oluyor suyunda gün içersinde cok az tüketigini gördüm dünden beri onada ilaçlı suyu damlaıkla veriyorum ilaçlı sudan yeterli ölcüde içmemiş ılabilir die şimdilik böyle..

İyi bakalım gözünüz aydın. Düzelen kuşa bir gün daha ilaç verin. Diğerine de suyuna katmaya devam edin mecbur içecek. Antibiyotik isal yapar zaten onu önemsemeyin. Damlalıkla verip hırpalamayın kuşu mutlaka içiyordur. Yoksa yaşayamaz. Çok az içtiğini düşünüyorsanız suya kattığınız ilaç dozunu az miktar arttırın.

İyi bakalım gözünüz aydın. Düzelen kuşa bir gün daha ilaç verin. Diğerine de suyuna katmaya devam edin mecbur içecek. Antibiyotik isal yapar zaten onu önemsemeyin. Damlalıkla verip hırpalamayın kuşu mutlaka içiyordur. Yoksa yaşayamaz. Çok az içtiğini düşünüyorsanız suya kattığınız ilaç dozunu az miktar arttırın.
Selcuk Hocam Nefes alış verişinde ciddi bir düzelme oldu neşesi yerine geldi Ötmede sorun yok hatta hic susmuyor diyelirim ucma kalitesindede bir artıs oldu Tıksırmaları tam gecmedi %70 gecti diyebilirim sabahları 3-4 defa yapıyor sonra gün icrrdinde dahada ypmıyo cok hafif tıksırmalar onlarda Şiddetli degil ilaçları kesdim 6 güne girdik Fazlası xarar olabilir diye bügün Multivitamin ve probiyotik koydum sularına Gelişmeler bu sekildr Teşekkür ederim...

Selcuk Hocam Nefes alış verişinde ciddi bir düzelme oldu neşesi yerine geldi Ötmede sorun yok hatta hic susmuyor diyelirim ucma kalitesindede bir artıs oldu Tıksırmaları tam gecmedi %70 gecti diyebilirim sabahları 3-4 defa yapıyor sonra gün icrrdinde dahada ypmıyo cok hafif tıksırmalar onlarda Şiddetli degil ilaçları kesdim 6 güne girdik Fazlası xarar olabilir diye bügün Multivitamin ve probiyotik koydum sularına Gelişmeler bu sekildr Teşekkür ederim...
Rica ederim geçmiş olsun.

Geri