albino tepeli erkek yavru kuşu sorunu ne

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan fgngzl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu dı

Bu dışkı için nolur nolmaz tam dolu suluğa 3 damla elma sirkesi damlatın pek önemli birşey olduğunu düşünmüyorum daha eve yeni gelmiş ama damlatın elma sirkesi ;) :)
Bu akşam damlatın yarın saf su ile değiştirin

Yani nefes alırken kuyruğu sallanmıyor. Sallanmıyorsa ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum ama 3,4 gün sonra tekrardan yazın, suyuna vitamin koyun sıcak tutun kuşunuzu Kuşunuzda hastalık belirtileri varmı kabarıklık, iştahsızlık i, sürekli uyuklama vb.
kabarıklık hiç görmedim. iştahı yerinde gibi ama uyuklama ve sabit kalma var. sabit kalıyor süreki kuyruğu sallanıyor sonra gözlerini yavaş yavaş açıp kapatıyor. gün içerisinde ilgilenemiyorum bu benim 3 4 saatlik gözlemlediğim şeyler. kuyruğunu sallaması nefesten mi bilemedim anlayamadım yani.

kabarıklık hiç görmedim. iştahı yerinde gibi ama uyuklama ve sabit kalma var. sabit kalıyor süreki kuyruğu sallanıyor sonra gözlerini yavaş yavaş açıp kapatıyor. gün içerisinde ilgilenemiyorum bu benim 3 4 saatlik gözlemlediğim şeyler. kuyruğunu sallaması nefesten mi bilemedim anlayamadım yani.
Kuşunuzu gözlemleyin nefes alıp verişini anlarsınız zaten ondan sonra bakın nefes alıp verirken kuyruğunu sallıyor mu diye

Kuşunuzu gözlemleyin nefes alıp verişini anlarsınız zaten ondan sonra bakın nefes alıp verirken kuyruğunu sallıyor mu diye
dediklerinizi yapacağım elma sirkesini dün yapmıştım. tüm gün kaldı içtiğinide gördüm. nefes olayını izleyeceğim. yarın normal su koyayım ertesi gün tekrar elma sirkesi yaparim. şu an yine başladı tif tif tif tif transa geçmiş gibi hayvan

dediklerinizi yapacağım elma sirkesini dün yapmıştım. tüm gün kaldı içtiğinide gördüm. nefes olayını izleyeceğim. yarın normal su koyayım ertesi gün tekrar elma sirkesi yaparim. şu an yine başladı tif tif tif tif transa geçmiş gibi hayvan
Videosunu atın buraya

Videosunu atın buraya
hocam çekerken ses çıkarmadı. ama sürekli böyle hatta bundan 1 tık daha kötü oluyor böyle pusuyor fit fit tif ses çıkarıyor poposundan. gıcırtı gibi
yükledim de uzantısını kabul etmedi site

Solunumda sıkıntı olabilir. Kuşun videosunu https://streamable.com/ bu siteye yükle linkini at. Onun dışında kuş kabız. Kuşun yediği yemin fotoğrafını çekip ekle yada hangi markayı kullandığını yaz.
hoş geldiniz. videoyu yükledim. yem eski yemde kurt gördüğümden attim direk. bana kuşu verenler almış burdaki kuşçıdan ben burdaki markette satılan SARI markalı yemden aldım. zaten başka da yoktu. fotoğrafını atarim.

Ekli dosyalar

• 20191202_233410.jpg
    20191202_233410.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 12
Solunumda sıkıntı olabilir. Kuşun videosunu https://streamable.com/ bu siteye yükle linkini at. Onun dışında kuş kabız. Kuşun yediği yemin fotoğrafını çekip ekle yada hangi markayı kullandığını yaz.
hocam valla 6 günde fark ettiğim bu geldiğinden beri böyle. zaten öncesinde de evdeymiş ele omza alışık bir kuş. yeni aldığım yemi de daha 2 gündür yiyor.

Videoyu izledim kuşta solunum problemi yok, dışkısını yapmaya çalışıyor ıkınıyor. Ciddi kabızlık sorunu var o morlukta dışkısını yapamadığı için muhtemelen.

O kullandığın yem çöp, onu mutlaka değiştirmen gerekiyor! Yem çok bayat ve %90 sarı darı var. Sarı darının sindirimi zordur. Ve boyalı ekmek var oda çok zararlı. Lafın kısası o yemi değiştir. Orada başka yem satılmıyorsa internetten sipariş ver. Garden mix pempe paket veya bonnie yada hobi m001-m008 kullan.

Ayrıyetten kuşa salatalık marul yedir. Ben biraz araştırayım bu konuyu eczane ilaçları kullanılabilirmi diye, çünkü ciddi derecede kabız.

Videoyu izledim kuşta solunum problemi yok, dışkısını yapmaya çalışıyor ıkınıyor. Ciddi kabızlık sorunu var o morlukta dışkısını yapamadığı için muhtemelen.

O kullandığın yem çöp, onu mutlaka değiştirmen gerekiyor! Yem çok bayat ve %90 sarı darı var. Sarı darının sindirimi zordur. Ve boyalı ekmek var oda çok zararlı. Lafın kısası o yemi değiştir. Orada başka yem satılmıyorsa internetten sipariş ver. Garden mix pempe paket veya bonnie yada hobi m001-m008 kullan.

Ayrıyetten kuşa salatalık marul yedir. Ben biraz araştırayım bu konuyu eczane ilaçları kullanılabilirmi diye, çünkü ciddi derecede kabız.
hocam çok sağolun. başka yem bulma şansım yok keşke olsa ama internetten sipariş verir im. sağolun en azından kabız olduğunu öğrendim.

Poposunu arada bir ıslak pamukla temizle. Ve biraz zeytinyağı sür, en azından biraz rahat çıkar dışkı.
tamamdır hocam marul salatalık vs yemiyor kesinlikle hocam. nasıl yedirsem acaba. zeytinyağını sürerim temizlerim zaten sabah akşam temizlemeye başlamıştım. yem içind e elimden geleni yaparim burraya kargo en az 5 günde geliyor. 5 gün boyunca öneriniz var mı hocam

tamamdır hocam marul salatalık vs yemiyor kesinlikle hocam. nasıl yedirsem acaba. zeytinyağını sürerim temizlerim zaten sabah akşam temizlemeye başlamıştım. yem içind e elimden geleni yaparim burraya kargo en az 5 günde geliyor. 5 gün boyunca öneriniz var mı hocam
Yumurta maması verebilirsiniz

Valla kardeşim en azından yakın illerden sipariş ver daha çabuk gelir. Migroslarda marketlerde falan da yemler oluyordu galiba bir bak istersen. O yemin kesinlikle değişmesi gerekiyor.

Salatalığı rendele, maruluda ince ince kıy (baya ince olsun) içinede biraz yem serpiştir ve yem kabında ver. Sürekli kafeste bulunsun illaki tadına bakıcak. Tadını alırsa yer sürekli.

Geri