Ağız açıp kapama ve silkelenme

Hangi şehirde yaşıyorsunuz?

Son düzenleme:
İstanbul da yaşıyorum. Kuşun durumu şuan gayet iyi

Yani birkaç gün gözlem yapın,çünkü ben kuşunuzun halini normal görmedim..
Eğer sorun tekrar olursa kanatlı kliniğine götürüp muayene ettirirsiniz,kursaktan dışkılardan örnek alınıp incelenmesini de öneririm..
İstanbul'da zaten birçok kuş kliniği var şanslısınız.

Bu sabah aldım önünden temiz su koydum bir daha ki suya Entrobac koyacağım. Problem neydi de geçti acaba boğazına falan birşey mi takılmıştı sizce ?
Geçtiğinden emin olmayın. Mantar hastalığıysa karbonat baskılamış olabilir. Ufak bir gıda zehirlenmesi de olabilir. Akşam yatmadan önce suluğunu alın. Sabah enterobaclı suyu taze hazırlayıp verin. Cumartesi günü tekrar karbonatlı su verin. Geri kalan günler probiyotik. Belki bu şekilde iyileşecek ( kesin değil ama ) gelişmeleri yazın sürekli ona göre yol çizeriz.

Geçtiğinden emin olmayın. Mantar hastalığıysa karbonat baskılamış olabilir. Ufak bir gıda zehirlenmesi de olabilir. Akşam yatmadan önce suluğunu alın. Sabah enterobaclı suyu taze hazırlayıp verin. Cumartesi günü tekrar karbonatlı su verin. Geri kalan günler probiyotik. Belki bu şekilde iyileşecek ( kesin değil ama ) gelişmeleri yazın sürekli ona göre yol çizeriz.
Tamamdır teşekkür ettim

Geri