7. Kattan Aşağıya Düştü

Kuş biraz uçabiliyorsa çok sert düşmemiştir. Zaten fazla ağır da değil. Ciddi birşey olacağını sanmam. Büyük bir yarası yoksa birşey sürmenize bile gerek yok. Teramycin varsa sürün enfeksiyon kapmasın.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Kuş biraz uçabiliyorsa çok sert düşmemiştir. Zaten fazla ağır da değil. Ciddi birşey olacağını sanmam. Büyük bir yarası yoksa birşey sürmenize bile gerek yok. Teramycin varsa sürün enfeksiyon kapmasın.

Merhemi sürmeye çalıştım izin vermedi. Parmağıma gaga atarken ağzına merhem girdi biraz. Bir şey olmaz değil mi

Suluğu ağzına yaklaştırdım fazla su içti gibi. Arada kafasını oynatıyor tuhaf bir şekilde. Bir sorun yoktur umarım.

Geçmiş olsun. Kuşunuz iyileşir elbet. Babanızın bir problemi var belli ki. Bunu çözmenizi tavsiye ederim. Aranızdaki sorunlu ilişki hoş görünmüyor.

Geçmiş olsun. Kuşunuz iyileşir elbet. Babanızın bir problemi var belli ki. Bunu çözmenizi tavsiye ederim. Aranızdaki sorunlu ilişki hoş görünmüyor.

Sağolun. O konudan hiç bahsetmeyelim. Ruh hastası şerefsizin önde gideni kendisi. Uyuzluğuna yaptı bunu. Hayvandan rahatsız oluyordu. Ne zararı varsa ona. 3 4 saattirde dışardaydı annem camdan görmese belki de ölmüştü. Kesin öldü dedim ben hiç uçamıyordu çünkü. Şanslıydı ki tam tarlanın oraya düştü. Neyse ki kargalar veya kediler görmedi onu. Görseler direk öldürürlerdi. Ama ben bunun yaptığını ömrüm boyunca unutmayacağım.

Babana küfür etmek günah mı bilmem,kuş yerine kendini atmayı deneseydi,el kadar kuş, benim çiftlerde beni kızdırıyor ama, sinirlenip atmıyorum, arada kızıyorum,sonra bana küsüyor,onlara darı verince barışıyorlar

Geri