2 Aylik yavrularim

Merhaba anne ve babalarının fotosunu da paylaşabilir misiniz?

Maşalah bu arada grinin benzeri bende var.Çok güzel kuşlarınız.

Tesekkurler. Bunlar gri kusun ana ve babasi;
ZJXdOg.jpg

7PavWm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

Bunlar da sari yavrunun ana ve babasi;ananin rengi hep baskin.
68anE7.jpg

MWVJZN.jpg

Bu kadar tüylenme ne zaman oluyor kuşlarda ? 1.tüyde belli eder mi?

Bu kadar tüylenme ne zaman oluyor kuşlarda ? 1.tüyde belli eder mi?
Burada ki ureticilerden ogrendigime gore, uc ayini tamamlayinca ilk tuy degisimine girecekler. Su an zaten govde tuyleri yavastan dokulmeye basladi gri kusun. Sonra alti ayda bir veya senede bir tuye girip, yeni tuy cikartiyorlar. Sanirim bu yavrular bir yasinda ana babalarinin buyukluklerine ulasirlar.

Son düzenleme:
Maşallah tekrar. Korhan bey bu birleşimden ne renk yavru çıkıyor genelde

Maşallah tekrar. Korhan bey bu birleşimden ne renk yavru çıkıyor genelde
Necdet Bey, birinci ciftten genelde gri ve tarcin agirlikli cikti yavrular.Babanin renkleri baskindi.Su an ki kuluckanin yavrulari da gri ve siyah agirlikli.Boyut olarak yavrularin cogu babaya cekmis.

Ikinci ciftten iki tane ananin kopyasi cikti, iki tane sari-yesil yavru cikti. Ananin renkleri baskin.Ama yapi olarak babaya cektiler, gogusleri cikik olacak.

Gri de baskin yesil de gri ile yesilin yavrulari yari yariya olur o zaman muhtemelen

Gri de baskin yesil de gri ile yesilin yavrulari yari yariya olur o zaman muhtemelen
Olabilir, denemek lazim. Bu kuluckadan sonra dinlendirecegim her iki cifti de.
Bir diger ciftimin yavrularini bekliyorum, 8 yumurta var, 7 si dolu.Bu haftasonu bekliyorum ilk yavruyu. Ilk kuluckalari, ana ve babanin nasil davranis gosterecegini bilmiyorum. Acil durumlar icin yavru elle besleme mamasi bulunduruyorum.

Olabilir, denemek lazim. Bu kuluckadan sonra dinlendirecegim her iki cifti de.
Bir diger ciftimin yavrularini bekliyorum, 8 yumurta var, 7 si dolu.Bu haftasonu bekliyorum ilk yavruyu. Ilk kuluckalari, ana ve babanin nasil davranis gosterecegini bilmiyorum. Acil durumlar icin yavru elle besleme mamasi bulunduruyorum.

İlk kuluçkada dişi çoğunlukla sıkıntı yapıyor. Ama ortam rahatsa sorun olmazdiye düşünüyorum. İnşallah gerek kalmaz elle beslemeye. Sağlıkla büyüsünler. Onlar büyüyünce nedense insan mutlu oluyor. Yavruları da görmek isteriz Korhan bey

Maşallah güzel bir paylaşım adı altında güzel sohbetler olmuş bereketli üretimler

Maşallah çok güzeller. Yalnız ikisi de erkek sanırım. Bir arada nasıl olacak sorun olmaz mı?

Burada ki ureticilerden ogrendigime gore, uc ayini tamamlayinca ilk tuy degisimine girecekler. Su an zaten govde tuyleri yavastan dokulmeye basladi gri kusun. Sonra alti ayda bir veya senede bir tuye girip, yeni tuy cikartiyorlar. Sanirim bu yavrular bir yasinda ana babalarinin buyukluklerine ulasirlar.

Gri erkek çok güzel.Maşallah hepsine.İnşallah hep böyle güzel yavrularınız olur.

Maşallah çok güzeller. Yalnız ikisi de erkek sanırım. Bir arada nasıl olacak sorun olmaz mı?
Tesekkurler, bir aydir birlikteler, iyi anlasiyorlar, simdilik sorun yok. Hergun bir saat ucuruyorum. Kafesten birini cikartinca, digeri de hemen arkasindan cikmak istiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

Gri erkek çok güzel.Maşallah hepsine.İnşallah hep böyle güzel yavrularınız olur.
Huseyin Bey, sagolun guzel dilekleriniz icin, bu iki ciftin 9 yavrusu daha geliyor. Bu dordu bir haftaya kalmaz atlar yuvadan. Iclerinden sari olan favorim.
yRGRM9.jpg
1rprkG.jpg
YJdJjE.jpg

Süper valla.Tüyleri kadar ömürleri olsun.Keşke benimde olsa :)

Geri