2 aydır geçmeyen beyaz sulu dışkı İSHAL

Başka bir belirtisi yok iştahı keyfi yerinde yeni tüy dökümünde çıktı tüyleri yeni çıktı bu ishal sulu dışkı son 2aydır devam ediyor tüy dökümüyle birlikte son 3haftadır sulu oran miktarı arttı arada sadece beyaz yapıyor arada yeşilli yapıyor. Sedochol ve avichol aynı etkiyi mi yapıyor sadece birisinimi kullanmak gerekiyor ? Teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• D647D1A6-540A-4B40-8CDA-C5EA0C5932D8.jpeg
    D647D1A6-540A-4B40-8CDA-C5EA0C5932D8.jpeg
    604.9 KB · Görüntüleme: 8
Kuşçudan a e c vitaminleri gibi vitamin almama gerek var mı? Böbrekler için bu vitaminler gerekli denilmiş ama kafam çok karıştı ilaçlar ağır gelir diye korkuyorum
Kuşçularda satılam vitaminleri almayın. Onların kaliteleri düşük oluyor. Benim söylediklerim ilaç değil merak etmeyin. Siz aspur ve dal darı verin. Probiyotik ve diğerlerinide bir kullanırsınız. Meyve sebze vermeyin, yem dışında hiçbir şey yemesin

selam sultan papağanımda aynı sorunla karşılaştım acaba son durum nedir?

Darı ve aspur alıcam. Probiyotık ve diğer sıvı ilaçlardan da bir tanesini temin etmeye çalışıcam o zaman. Sizede zahmet oldu sürekli meşgul ediyorum çok teşekkür ederim.

Kuşum hala o şekilde dışkı yapıyor etrafı sulu arada yeşilli yapıyor arada sadece beyaz yapıyor bugün takıp ettım suluktan 6 kere su içti. Yarın dal darı ve aspur alıcam.Diğerlerini de temin etmeye çalışıcam.

ben de konu açtım veterinere götürmekte fayda var diye düşünüyorum ama mutlaka kanatlı uzmanına götürün. yediklerinden zehirlenme gibi bir durumu da olabilir
Kuşum hala o şekilde dışkı yapıyor etrafı sulu arada yeşilli yapıyor arada sadece beyaz yapıyor bugün takıp ettım suluktan 6 kere su içti. Yarın dal darı ve aspur alıcam.Diğerlerini de temin etmeye çalışıcam.

Darı ve aspur alıcam. Probiyotık ve diğer sıvı ilaçlardan da bir tanesini temin etmeye çalışıcam o zaman. Sizede zahmet oldu sürekli meşgul ediyorum çok teşekkür ederim.
Estağfirullah, ama fazla su içiyorsa kursak mantarı belirtileri de olabilir. Bencede bir veteriner görse iyi olur. Ama her veteriner bakmıyor, mutlaka kanatlı uzmanı olmalı.

Estağfirullah, ama fazla su içiyorsa kursak mantarı belirtileri de olabilir. Bencede bir veteriner görse iyi olur. Ama her veteriner bakmıyor, mutlaka kanatlı uzmanı olmalı.
Bulunduğum yerde kanatlı uzmanı yok 3yıl önce 10 yaşındaki kuşumuzu veteriner hatası yüzünden kaybettik birde. Ne yapacağımı bilmiyorum:(

Bugün kuşumu takip etmeye çalıştım yaklaşık 9 10 kere su içti suluğundan
Suluğunda suyun olduğu yere çizgi çekin, gün sonunda kalan su miktarına bakın bakalım ne kadar içiyor. Zaten dışkılardan belli çok su tükettiği, sizi korkutmak istemem ama bu durum pek hayra alamet değildir.

Kuşunuz maşallah iyi görünüyor. Aspur, dal darı ve probiyotik temin ettiniz mi? O şekilde dışkı toparlar hem de doğal ve faydalı ürünler zaten hiçbir zararı olmaz. Kuşunuzun durumu iyi görünüyor ilaçlık değil bence. O böbrek korumalarıda alın. Çünkü onlarda ilaç değil, faydası olur.

Kuşunuz maşallah iyi görünüyor. Aspur, dal darı ve probiyotik temin ettiniz mi? O şekilde dışkı toparlar hem de doğal ve faydalı ürünler zaten hiçbir zararı olmaz. Kuşunuzun durumu iyi görünüyor ilaçlık değil bence. O böbrek korumalarıda alın. Çünkü onlarda ilaç değil, faydası olur.
İhtiyaç duyuyor ki içiyor ahvam yapmaya luzüm yok.

Çok teşekkürler darı aldım paket menşei ülke çin dio ama 10 ekimde üretilmiş quick marka aldım kokması normal heralde daha önce hıc almadım:) aspur ver dığerlerinide internet üzerinden sipariş vercem

Geri