İlk kuluçkalarımızın son yavruları.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan cengiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maşallah babaya hızlı çıkmış :) Peki sormak istediğim bişey var. Kuşlarınızı bu dönemde nasıl tuttunuz? Bir kafeste kaç kız kaç erkek ve anlaşan çiftleri ayırmayip salmada mı yuvalık bulundurdunuz? Yani kısacası sohle sorayım bir erkek iki dişi nasıl oldu ikisini de nasıl besledi kafeste kavgalar yaşanmadı mı? Bende de çok aktif bir erkek var da diğer erkek geçimsiz. Acaba iki dişi aktif erkekle nasıl olur diyorum.
Bınların olduğu salmada 6 dişi 5 erkek vardı erkek iki kuşla çift oldu. Ama bu erkek kanat altından yaralanmış ve geç far ettim. Maalesef öldü. Yavruları anneler büyüttü biri 3 biri 4 yavru büyüttü salmaya 2 erkek kış attım tek yavrusu kalan birisi ile çift oldu dün yumurtladı ilk yumurtayı. Salmada bu tür kayıplar olabiliyor.

Bınların olduğu salmada 6 dişi 5 erkek vardı erkek iki kuşla çift oldu. Ama bu erkek kanat altından yaralanmış ve geç far ettim. Maalesef öldü. Yavruları anneler büyüttü biri 3 biri 4 yavru büyüttü salmaya 2 erkek kış attım tek yavrusu kalan birisi ile çift oldu dün yumurtladı ilk yumurtayı. Salmada bu tür kayıplar olabiliyor.

Çok geçmiş olsun maşallah dişilerimize. Peki bende 2 çift var. Bir çiftim anlaşamiyor bir çiftim çok çok iyi anlaşıyor ve iyi anlaşan çiftin erkeği çok aktif. Şu an çiftlerim ayrı kafeslerde. Sizce 2 çifti aynı kafese atsam aktif erkek diğer disiyle de ilgilenir mi nasıl olur?

Geri