Özellikle tavsiye ettiğiniz takviyeler ve ilaçlar

Hocam en son olarakta aldığınız tohumların isimlerini paylaşırmısınız ve şu konudaki mesajımı kontrol edebilirmisiniz? Bir sıkıntı gözüküyormu?
Konu içindeki mesaj 'İdeal Kilo Ne Olmalı?'
https://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/İdeal-kilo-ne-olmalı.82736/post-756775
Hocam bu markayı sadece n11 sitesinde bulabildim internet üzerinde önerebilceğiniz güvenilir satın alınacak yer mevcutmudur? Şimdi aldım ancak bölünmüş ürün vs yazıyor endişeliyim sahtelik durumundan.
Kuşunuzun kilosu konuya cevap yazan arkadaşların da dediği gibi normal. 35-40 gram arası normal kilo olarak biliniyor..Bazılarına göre ise 40-45 gram.

Ak darı , Sarı darı, kızıl darı, Siyah darı, Aspur, Soyulmuş Yulaf, Soyulmuş Arpa . Ben aşağıda linkini vereceğim mağazadan aldım.Soru sor kısmından mağaza ile irtibat kurarak istediğiniz karışımı yaptırabilirsiniz. Aldığım tohumlardan ben memnunum.

Röhnfried ürünleri seti bu mağazan aldım.

Kuşunuzun kilosu konuya cevap yazan arkadaşların da dediği gibi normal. 35-40 gram arası normal kilo olarak biliniyor..Bazılarına göre ise 40-45 gram.

Ak darı , Sarı darı, kızıl darı, Siyah darı, Aspur, Soyulmuş Yulaf, Soyulmuş Arpa . Ben aşağıda linkini vereceğim mağazadan aldım.Soru sor kısmından mağaza ile irtibat kurarak istediğiniz karışımı yaptırabilirsiniz. Aldığım tohumlardan ben memnunum.

Röhnfried ürünleri seti bu mağazan aldım.

Çok teşekkür ederim

Geri