Özellikle tavsiye ettiğiniz takviyeler ve ilaçlar

Ahmet Ayaz Dura

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, üretimde ve hobide deneyip fayda gördüğünüz, ben bu ürün olmadan evlat beslemem dediğiniz, ilacından tutunda ense damlasına ve hatta tırnak makasına kadar yardımcı olabileceğiniz ürünler ve markaları nelerdir ? Yanlış yere konu açtıysam lütfen bilgilendiriniz..

Merhaba arkadaşlar, üretimde ve hobide deneyip fayda gördüğünüz, ben bu ürün olmadan evlat beslemem dediğiniz, ilacından tutunda ense damlasına ve hatta tırnak makasına kadar yardımcı olabileceğiniz ürünler ve markaları nelerdir ? Yanlış yere konu açtıysam lütfen bilgilendiriniz..
usta bu yazını başka bir forumda sordum bi sorun olmaz değil mi

Arkadaşlar kuşum sürekli kaşınıyor. Bit veya dış parazitten şüpheleniyorum. Bana sağlıklı ve etkili bir bit ilacı önerebilir misiniz? Vilmectin öneren arkadaşları gördüm. İnternette aradım da apartman haşere ilacı çıkıyor tam olarak nasıl yazmalıyım?

Arkadaşlar kuşum sürekli kaşınıyor. Bit veya dış parazitten şüpheleniyorum. Bana sağlıklı ve etkili bir bit ilacı önerebilir misiniz? Vilmectin öneren arkadaşları gördüm. İnternette aradım da apartman haşere ilacı çıkıyor tam olarak nasıl yazmalıyım?
Vilmectin’i nette bulamazsınız,aynı etken maddeli ilaç olabilir.Tyson Bitason gibi.Kaşıntının nedeni parazitse,eminseniz iyi gelecektir.

Nasıl emin olabilirim? Ayırt edebilmenin bir yöntemi var mıdır?

Dış parazitler için gece kafes köşelerine pamuk koyuluyor,tüylerini iyice inceleyip bakmanız da lazım.Gece çıktıkları için kafesi gözlemlemeniz de gerekir.Kafes ve ekipmanları da çok iyi dezenfekte etmeniz lazım.Benim kuşum da bazen çok kaşınıyor ama parazit yok.Tüye giriyor ya da farklı bir durum olabilir.Gene de parazit durumunu elemek için dediğim ilacı kullanabilirsiniz.

Sn Hazal16 çok sağolun. Teşekkür ederim. Emin olabilmem için internetten ilacın linkini buraya atabilmeniz mümkün mü? Bakıyorum sadece kümes hayvanları için çıkıyor nette maalesef.

Gece kafes tabanına düz beyaz renkte bir kağıt ya da tuvalet kağıdı koyun. Gece 2,3 gibi sadece telefon flaşı ile, tünekleri, suluğu, kafes tabanını, kuşu her tarafa bakın, bit varsa görürsünüz.

Geri