Çok ağır soğuk algınlığı, kuyruk titremesi

Doğal yöntemler sadece korunmak amaçlı değil yanlış bilgi vermeyin. Her ilacın insanda etkisi aynı olmayacağı gibi bir hayvanda da her ilacın etkisi her zaman aynı olmuyor. 60-70 gramlık bir canlıya habire ilaç yüklemesi yapılmasına karşıyım. Antibiyotik ilaçlar sıklıkla kullanıldıkça başka sorunlara yol açacaktır.
Dostum insanlar habire ilaç yüklemesi yapmıyor aylardır geçmeyen bir hastalık var ortada bunu sarımsak soğan ile tedavi edebilecek biri varsa buyursun çıksın ortaya adam şu aşamada ise yaramaz demiş ki bencede yaramaz

Doğal yöntemler sadece korunmak amaçlı değil yanlış bilgi vermeyin. Her ilacın insanda etkisi aynı olmayacağı gibi bir hayvanda da her ilacın etkisi her zaman aynı olmuyor. 60-70 gramlık bir canlıya habire ilaç yüklemesi yapılmasına karşıyım. Antibiyotik ilaçlar sıklıkla kullanıldıkça başka sorunlara yol açacaktır.

Tamam vermeyiz :)

Böylesine ağır ve aylardır geçmeyen bir soğuk algınlığını, halsizlik ve kabarmayı, kuyruk titremesini çözebilecek en etkili antibiyotik hangisidir? Bir tedavi daha sekerse kuş ciddi anlamda zarar görecek. Şu an tek tesellim kuşun ishal ya da kusmasının olmaması. Daha önce 12 yıl yaşayan kuşumdan tecrübe ettiğim kadarıyla kuş, yemeden ve içmeden kesilmeyip ishal ya da kusması da yoksa ne kadar ağır hasta olursa olsun ölümcül bir sonuç doğmuyor. O yüzden beni en çok ishal ve kusma korkutur.

Böylesine ağır ve aylardır geçmeyen bir soğuk algınlığını, halsizlik ve kabarmayı, kuyruk titremesini çözebilecek en etkili antibiyotik hangisidir? Bir tedavi daha sekerse kuş ciddi anlamda zarar görecek. Şu an tek tesellim kuşun ishal ya da kusmasının olmaması. Daha önce 12 yıl yaşayan kuşumdan tecrübe ettiğim kadarıyla kuş, yemeden ve içmeden kesilmeyip ishal ya da kusması da yoksa ne kadar ağır hasta olursa olsun ölümcül bir sonuç doğmuyor. O yüzden beni en çok ishal ve kusma korkutur.
En etkili antibiyotigi aramamiz hata olur ama en etkili hangisi dersen ben penisilin in üzerine antibiyotik tanımam dediğim gibi augmentin veya klamoks hangisi olursa elinizde bulundurun hastalığa sebep şayet viral enfeksiyon ise antibiyotik geçirir gibi yapar kısa sürede yeniden hortlar bu sefer direnç gösterir elinizde mevcut ise iburamin cold kullanın 12 saatte bir 1 damla şeklinde en az 1 hafta aralıksız kullanın 2. 3. Günde belirgin bir değişiklik olursa durumunda 12 güne kadar devam edin 3 - 4 gün içinde hiç bir değişiklik yok ise Hard tadaviye geçersin ama dediğim gibi video resim ve Dışkı resimleri atmaya çalışın atmayı bilmiyor saniz özelden yazın tarif edeyim

Geri