Çilem hiç bitmiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Sakuram
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Acaba talaşı koydum diye mi yuvalığın içine pek girmiyor dişi?

Sakuram ben sana folluklu birtane yuvalik yollayim kullanilmamis ucret istemiyorum sadece kargoyu odersin

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakuram ben sana folluklu birtane yuvalik yollayim kullanilmamis ucret istemiyorum sadece kargoyu odersin

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Süper teklif bunu da bir konuşalım hocam. Özele geliyorum

Sakuram nickli arkadaşım.. Linklere baktım.. Her ikiside aynı zaten tek fark sağdan ve soldan girişli olması. Kafesin, yuvalığı takacağın kapının durumuna göre sağ dan giriş soldan giriş birini sipariş et.
*küçükadam nickli arkadaşım o site hangi site alışveriş yaptığın?

Sakuram nickli arkadaşım.. Linklere baktım.. Her ikiside aynı zaten tek fark sağdan ve soldan girişli olması. Kafesin, yuvalığı takacağın kapının durumuna göre sağ dan giriş soldan giriş birini sipariş et.
*küçükadam nickli arkadaşım o site hangi site alışveriş yaptığın?
İşte bende o yüzden karıştım hocam :) Kafese yuvalık soldan takılıyor yuvalık kapısı solda. Bu yüzden hangisini alayım daha iyi olur kuşlar için bilemedim? Hava delikleri bana doğru mu bakanı alayım soldan girişlisini. Yoksa sağdan girişlisini mi hava delikleri arka tarafta olur dolayısı ile kapısı da arkadan açılır

Ayşe32, http://www.yigitkafes.com/ bu siteden yaptım alışverişimi vede çok memnunum. ürünler hasarlı değil ve cayma yok. ben tekirdağda oturuyorum. kapıda ödeme sistemiyle izmirden güvenerek yolluyorlar ürünü.

Evrim bey göndereyim diyor teklif bence güzel.. Ama olmazsa hava delikleri size doğru bakanı alın.. Yuvalık önemli

Küçükadam nickli arkadaşım.. Tamam link için sağolun.. Netten bir bakayım.. Bende Isparta'dayım kapıda ödeme iyi bir yöntem.. Gelen urunde sorun yok diyorsun bende değerlendireyim o zaman..
*çok sağol :)

Evrim bey göndereyim diyor teklif bence güzel.. Ama olmazsa hava delikleri size doğru bakanı alın.. Yuvalık önemli
Evet teklif güzel zaten mükemmel Allah razı olsun, böylesine yardımın teklifi bile beni çok mutlu etti @Evrim BAŞARIR hocam sağolsun Allah razı olsun. İşte bende lazlık var ya biraz, sanırım oradan sıkıntılıyım :p sizleri de hele bu güzel teklifi yapan hocamı da kırmak istemiyorum :) Tamam yani soldan girişli olanı alacağım

Laz lık derken il olarak nerelisin Sakuram nickli arkadaşım..

Rica ederim ayşe32 nickli arkadaşım. gönül rahatlığıyla alabilirsiniz :)

Geri