ÇENESI TITRIYOR

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Üye silindi 46697
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yok Aldığım Ürünlerin Hiçbirinde Ekmek Parçası Çıkmadı. Yıllardır Kullandım. Veteriner Dediği İçin Akdariya Geçmiştim Fakat Yemiyor Hayvanlar.

Bugün daha iyi mi kuşcağız?

Antibiyotik Başladım Bugün İyi Ilacin Etkisini Atması Biraz Zaman Alacakmış. Ağır Gelmiş İlaç. Ara Sıra Uçarken Ağız Titremesi Oluyor Ona Moralim Bozuluyor Sadece

Merhaba, İyi Günler Aldığım Ürünler Bunlar. Vaktiniz Varsa Bana Haftalık veya Aylik Program Oluşturabilir miyiz ? Antibiyotikte Kullanıyoruz Biliyorsunuz. Ürünlerin Listesini Ekliyorum.

Röhnfried Atemfrei Üst Solunum Problemi​

Röhnfried Entrobac Probiyotik Takviyesi

Röhnfried Bt-Amin Forte B vitamini , Amino Asit ve Elektrolit

Röhnfried Sedochol Yenileyici Protein Ve Amino Asit Karışımı

Multivitamini Almayı Unutmuşum. Hemen Alacağım Onu da.

Merhaba, İyi Günler Aldığım Ürünler Bunlar. Vaktiniz Varsa Bana Haftalık veya Aylik Program Oluşturabilir miyiz ? Antibiyotikte Kullanıyoruz Biliyorsunuz. Ürünlerin Listesini Ekliyorum.

Röhnfried Atemfrei Üst Solunum Problemi​

Röhnfried Entrobac Probiyotik Takviyesi

Röhnfried Bt-Amin Forte B vitamini , Amino Asit ve Elektrolit

Röhnfried Sedochol Yenileyici Protein Ve Amino Asit Karışımı
Yukarıda yazdığım programı uygulayın tedavi süresince.Tedavi bittiği zaman uygulanacak programı yazarım size ben.

Merhaba. Bugün Veteriner Hekimle Tekrar Görüştüm. Bana Ekstra Karaciğer İçin İlaç Vermişti. Karaciğer Kötü Durumdaymis. Cleansing Tea 3 Haftadır Kullanıyorum. Önceki Veteriner 8/1 oranında Sabah Akşam Vermisti. Şuan Gittiğimiz Veteriner Günde Bir Defa 1/4 verdi. Akciğer Daha İyi Durumda Dedi Tekrar Kontrol Edildi. Önceki Veteririmiz Kemiklerse Güçsüzlük Var demişti ve Kuyruk Yagi ve D Vitamini Kullanıyordum. Kullanımı Kestim Şuan. Tunekte Dururken Dengesizlik Yaşıyor Biraz Tekrar Ayni Yumurta Kabuğunu Sordum Kullanma Dedi Kafam Karıştı Benimde. Aldığım İlaçları Sordum Kullanma Hiçbir Şey Dedi. Hepsi Farklı Bir Şey Söylüyor Kafam İnanılmaz Karıştı. Tecrübeli Bir Arkadaşımız Var mı bana Yardımcı Olacak.

Geri