Çarpık Bacak mı ?

Peki sabah, akşam ve gece günde üç kez sadece saat 8 ve 6 arası besleyemeyeceğim. Bu şekilde yaşar mı?

Daha önce yaşadığımda aynı anne beslememişti.
Screenshot_20220621-235243_Gallery.jpg

Bakar mısınız kuşun haline. Anne yuvadan talaslari attı. Yavru ters halde yatıyor. Sırtına pislik bulaşmış. Kurumuş. Yuvadan pislikleri attım. Islak mendil ile kuşun sırtını yumusatip temizledim. Yuvaya talaş koydum. Anne birkaç saattir girmedi hiç. Kendim beslemem farz oldu. Umarım kuşum yaşar.

Yapacak şey yok. 3 kere besleyin..
Teşekkür ederim. Maalesef yavruyu kaybettim.

Bacaklarına bilezik taktım. Ara ara kontrol ettim. Sabah işe gittim. Geldiğimde kursağını kontrol etmeksizin yuvalıgın kapağını açtım. Anne yavrunun bacaklarını koparmış kafasını da yemiş.

Çok üzüldüm. Benim mi tecrubesizligim bilemedim. Anne kuş ikinci kez bunu yapıyor.

Kuşlar aslinda çok güzel. Eş tutmuşlar. Her seferinde 6-8 yumurtladilar. Ancak durum böyle oldu. Artık Anne ve babayı beslemek istemiyorum. Vereceğim onları.

Teşekkür ederim. Maalesef yavruyu kaybettim.

Bacaklarına bilezik taktım. Ara ara kontrol ettim. Sabah işe gittim. Geldiğimde kursağını kontrol etmeksizin yuvalıgın kapağını açtım. Anne yavrunun bacaklarını koparmış kafasını da yemiş.

Çok üzüldüm. Benim mi tecrubesizligim bilemedim. Anne kuş ikinci kez bunu yapıyor.

Kuşlar aslinda çok güzel. Eş tutmuşlar. Her seferinde 6-8 yumurtladilar. Ancak durum böyle oldu. Artık Anne ve babayı beslemek istemiyorum. Vereceğim onları.
Başınız sağ olsun..
Anne ve babayı bu kuluçka sonrası dinlendirin. Eğer başka bi yavruya da zarar verir ise anneyi kafesten alın, baba besşeyecektir yavruları..

Geri