Karadeniz Pet

Yuvaliktaki beyaz beyaz kirec gibi seyler

Sezeryurk

Yeni Üye
Merhaba Disi kusum kuluckada 7 tane yumurta yumurtladi 4 tanesi cikti 3 yumurta kaldi beyaz beyaz kirec gibi şeyler var dün temizledim kumunu bu gün tekrar dolmuş ici dışkiyada pek benzemiyor gaga tasi parcaciklari gibi beyaz yavrularin dişkilarimi acaba annenin olmadigi kesin ama diski gibide durmuyorlar bunlar nereden cikiyor acaba

Ekli dosyalar

• IMG-20210326-WA0006.jpg
    IMG-20210326-WA0006.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 13
Bu konuda araştırma yapıp sizi bilgilendireceğim
Teşekkur ediyorum ilginiz icin bende arastirma yaptim fakat pek bir sonuca ulasamadim yetiskin kuslarda diski beyaza donndugunde parazit olabiliyormus ama yavru kuslarda pek bir bilgiye raslamadim mamayla beslendikleri icinmi acaba ve hadi problem olsa hepsinde birden olabilirmi ki acaba hepsi oyle yapiyor normal diski yok hiç

Merhaba Disi kusum kuluckada 7 tane yumurta yumurtladi 4 tanesi cikti 3 yumurta kaldi beyaz beyaz kirec gibi şeyler var dün temizledim kumunu bu gün tekrar dolmuş ici dışkiyada pek benzemiyor gaga tasi parcaciklari gibi beyaz yavrularin dişkilarimi acaba annenin olmadigi kesin ama diski gibide durmuyorlar bunlar nereden cikiyor acaba
Normaldir. Yavru dışkısı beyaz olur. Yuvalıktakiler dışkıdır. Yem yiyemedikleri için kursak sütüyle besleniyolar dişi tarafından. Rengi yavruyken boyle olması gayet bormal endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok

Normaldir. Yavru dışkısı beyaz olur. Yuvalıktakiler dışkıdır. Yem yiyemedikleri için kursak sütüyle besleniyolar dişi tarafından. Rengi yavruyken boyle olması gayet bormal endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok
Teşekkur ederim bilgilendirdiginz için ilkez yavru aliyorum bu konu hakkinda da internette pek bir bilgi paylaşimi yapilmadigi için aydinlanamamistim aydinlatiginiz için tekrar teşekkurler

Geri