Karadeniz Pet

Yunurta belirtileri nelerdir ?

husaysem

Meraklı Üye
Tüm kuşlarda illaki sırt çatısı yükselmesini gerekiyor ?
Başka be belirtiler vardır ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tüm kuşlarda illaki sırt çatısı yükselmesini gerekiyor ?
Başka be belirtiler vardır ?

Dişi kuş durgunlasabilir az uçar kanatları düşer

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başka neler yapar durgunlaştı ama yumurta yok gibi gakat erkek sürekli kur yapıyor dişiye yemlikten yem yedirmiyor sürekli üstüne çıkma peşinde acayip kızgın bı bana ne kadar Zamanda yunurta verir sürekli kafayı sokup yıvalığı inceliypr

Başka neler yapar durgunlaştı ama yumurta yok gibi gakat erkek sürekli kur yapıyor dişiye yemlikten yem yedirmiyor sürekli üstüne çıkma peşinde acayip kızgın bı bana ne kadar Zamanda yunurta verir sürekli kafayı sokup yıvalığı inceliypr

Çiftleşmeye şahit oldunuz mu ondan sonra 10 15 güne oluyor ben gördüğüm halde 18 gündür yumurtlamadı bütün özellikler var ama bilemiyorum tüm diskler beni buluyor zaten 2. Kuluçkada 2 yumurta yapıp 3. Yu yapandan 4 gün geçicek sonra bir takımda 2. Yumurta daha gelmedi oda 4 gün olucak arası 3 çiftim hiç görmedim ama yumurta yakında gelicek çatısı açıldı ve şişti

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Poposundaki tüy seyrelmeye başladı dişimin bu bir erken belirti olabilirmi ?

Şey duynuştum dişinin popo tüyünü üretimciler kesiyomış biraz zarar vermeden çünkü erkeğim spermlerini tütler enebiliyormuş, bi araştırın derim belki nedeni spermin ulaşamamış olmadı olabilir. Tünek gelan sağlam kımıldamaz olmasına dikkat edi. Diyorlar

Yuvanın altına ısı kaybağı koy bence yatmadıysa hala kardeş su kaynat şişeye koy yuvalığın altına koy belki bozulmasını engeller

Geri