Karadeniz Pet

Yavrular yetim öksüz kaldı nasıl besleyecem

hero babylerden demı meyveli

Peki hocam kursağının tamamen dolu olması şartmı başta zorluyorum ağzında tutup sonra yutkunuyor belli bir süreden sonra yutkunmayı da yatmıyorlar kurtulmaya calısıyor tamamen dolması mı doydugu anlamına geliyor yoksa yemek istememesi mi

Hocam kabul etmıyor yemeyi tok oldugunu zannetmıyorum tamamen dolu değil kursağı yarısından biraz az direk kafasını sallayıp etrafa sıçratıyor

Meyveli mamalar olmaz, bildiğiniz kutu içinde toz formda olan bebek mamalarindan hazırlayın. Aptamil, bebelac gibi. Sıcak su ile karıştırın, sıcaklığın 39 derece civarı olması lazım. Olmadı hortum alıp doğrudan kursağına mamayı basarsınız

hocam şırınga ile kabul etmıyorlar peki kursağa basma işlemi cok mu zor hiç denemedim

Youtubedan videolarını seyredebilirsiniz. Eğer kuş aç ise kabul etmesi lazım. Yine videolarda kursak kontrolünün nasıl yapıldığını görebilirsiniz

Kursağa basma yapacaksanız sağ sola dikkat etmelisiniz. Hangi taraf soluk borusuydu hatırlayamadım ama bir taraf yemek borusu diğer taraf soluk borusu olarak okudum ve çok dikkat etmelisiniz.

Anneleri gelmiş sabah 10 da balkonun orada cırpınmıs bağırıyormus bizi arıyor komsular görmüş aramamış bizi şimdi haber ediyorlar öğlen yağan yağmurdan sonra daha da gelebileceğini zannetmiyorum

Kursağa basma yapacaksanız sağ sola dikkat etmelisiniz. Hangi taraf soluk borusuydu hatırlayamadım ama bir taraf yemek borusu diğer taraf soluk borusu olarak okudum ve çok dikkat etmelisiniz.
Kusa gore sag taraf yemek sol taraf soluk borusu

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Hocam petshop yem verdi kanarya yemi galiba için de siyah toplar var onu dün yedi sarı kuş kursağını doldurdu bugün yemedi petshopta aç burak yerler zorundalar dedi kırabilirler yumusak yem bunlar dedi sizce doğru mu

Yanlarına da yetişkin kuş koydum onlarla birlikte yem yemeye başlarlar cok acıkınca diye düşünüyorum

Mamayı kafese koymaya devam edin yiyorlar mı gözlemleyin. Marketten almıştınız değil mi? Diğer yemleri de yerlerse ne ala.

Yok hocam mama yı yeterince yemiyorlar zorunluluktan 2 damla kabul etmıyorlar yem ile uğraşıyor 1 tanesi siyahları topluyorda diğerleri hala yemedi

Geri