Karadeniz Pet

Son Sistem Mama Tarifi (SERKAN ERKAN)

sizin tarifinize gore mama yapiyorum , 2 gunde 1 kerede hazirlayip koyuyorum ... bazen hic ilgilerini cekmiyor , bazende 1 kere tirtiklayip birakiyorlar ...

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kivamini tutturursan mutlaka yerler. . lapa lapa olunca da yemezler kuru olunca da yemezler..

tam ikisinin ortasinda bir kivamda yapiyorum ama malesef ilgi gostermediler henuz ... bir yerde yanlismi yapiyorum acaba

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla benim bebe de mamaya pek ilgili sayılmaz. yem ile karıştırdığım kuru mamayı yese de havuçlu mamaya şu anda ilgili dğeil. üzerine dal darı bıraktım bakalım deneyecek mi :)

valla benim bebe de mamaya pek ilgili sayılmaz. yem ile karıştırdığım kuru mamayı yese de havuçlu mamaya şu anda ilgili dğeil. üzerine dal darı bıraktım bakalım deneyecek mi :)
Merakla bekliyorum , Bende ona göre tavrımi koyacagım bizim mubişlere

Merakla bekliyorum , Bende ona göre tavrımi koyacagım bizim mubişlere

şimdilik saldım benim bebeyi, 1 saat kadar dışarıda yorulup acıksın. kafesteki yemleri de aldım. sadece mama var. 1 saat sonunda kafese koyacağım bakalım yiyecek mi :)

şimdilik saldım benim bebeyi, 1 saat kadar dışarıda yorulup acıksın. kafesteki yemleri de aldım. sadece mama var. 1 saat sonunda kafese koyacağım ile bakalım yiyecek mi :)

Deniz usta senin BEBE nin mama yememesinin imkani yok :) tek başına bir kap bitiren bir arkadastir kendisi :) mutlaka mama da bir eksiklik vardir yada benim hazirladigim mama dan farkli oldugu icin tadina alisamamis olabilir. Umarim yer..mama gercekten cok etkiki kuslarin sagligi acisindan.

Elbetteki paylassinlar ama alıntı yapıldığını belirtmek zorundadır ve üstüne bu hafta sonu sizin için kendi ellerimle mama hazırladım deyip resimleri dahi almış bu saygısızlık uckatciliktir.

Serkancim öncelikle tarifin için cok teşekkür ederim yeni başladım bende ve 4 çift kuşum var 3 u yedi 1 i yemedi ama pes etmek yok insallah sayende basaracaz ama kızmazsan cümlemi bitirmeden once samimi yetine dayanarak sana takılacam

Hani bir film izlersin cok güzel dir sonunu iple çekersin ya bende sayfa 1 den 13 e kadar tek tek yorumları okudum tarif heyecanlı olsun diye ve hayatımda 20 dakika gitti o tarifi paylaştı mı acaba diye ama 13 e gelince hüsrana uğradım :)

Hala beklemekteyiz...

Saygılarımla.

Serkancim öncelikle tarifin için cok teşekkür ederim yeni başladım bende ve 4 çift kuşum var 3 u yedi 1 i yemedi ama pes etmek yok insallah sayende basaracaz ama kızmazsan cümlemi bitirmeden once samimi yetine dayanarak sana takılacam

Hani bir film izlersin cok güzel dir sonunu iple çekersin ya bende sayfa 1 den 13 e kadar tek tek yorumları okudum tarif heyecanlı olsun diye ve hayatımda 20 dakika gitti o tarifi paylaştı mı acaba diye ama 13 e gelince hüsrana uğradım :)

Hala beklemekteyiz...

Saygılarımla.

Merhaba

Tarif zaten ilk sayfada detayli bir sekilde mevcut..Bu zaten cok eski bir konu ve basit bir mama tarifi..Herkezin kolayca hazirlayabilecegi sekilde hazirlamistim..Daha profesyonel mamaya hobiciler icin gerek duymuyorum..Bu mama ve tarif cok ideal ve basit hazirlanabilir..

Ben bundan bahsediyorum ne 10 günler geçmiş unutulmuş :)

Yavv yok oyle birsey :) Levent abi ve Ali abi ile espirituel yaklasimlar..Yoksa tabiiki de oyle birsey yok..Mama kuslara direnc verir kizginlastirir ve bircok ozelligi faydasi tabii ki de vardir ama 10 gun olayi tamamen isin şakası :)

Son düzenleme:
Çok güzel konu ellerine sağlık.

Bayagi bir artti yalniz buzdolabina attim tabakta kalani aluminyum folyoyla kaplayip bu sekilde kac gun daha verebilirim beklettiginiz oldu mu hic

Mamaya yumurta ve mama ilave ettikten sonra 2 gun sure ile dolapta muhafaza ederek kullanabilirsiniz.

Ama kuru mamaya yumurta ilave etmeden 5 6 ay dolapta durdugu surece hicbir sorun olmaz.

Son düzenleme:
Mamaya yumurta ve mama ilave ettikten sonra 2 gun sure ile dolapta muhafaza ederek kullanabilirsiniz.

Ama kuru mamaya yumurta ilave etmeden 5 6 ay dolapta durdugu surece hicbir sorun olmaz.
Yumurta ilave etmistim birkac gune daha verip sonrasinda az yapacagim o zaman sagolun serkan bey

Geri