Karadeniz Pet

Nedir bu yavrunun başına gelen

Benim yapmam gereken ne var şimdi ? Ayağındaki ufak yaraya terramycın sürdüm. Yüzünü sildim temizledim. Yumurta maması yapıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180417-121732.jpg
    Screenshot_20180417-121732.jpg
    472.2 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20180417-121748.jpg
    Screenshot_20180417-121748.jpg
    409.6 KB · Görüntüleme: 22
Birşeyi yok gagasında çok ufak birşey sadece ondan bişey olmaz nasıl bakıyorduysanız aynen devam edin maşallahı var zamanında yetişmişsiniz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birşeyi yok gagasında çok ufak birşey sadece ondan bişey olmaz nasıl bakıyorduysanız aynen devam edin maşallahı var zamanında yetişmişsiniz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne kadar zamanda kendine gelir grri eskisi gibi olut?

Anneyi salmayı bırakın artık bu iş böyle ya bazı kısıtlamalar koyacaksınız yada sonuçlarına katlanicaksiniz secim sizin gözde hanım baba yavrulara genelde zarar verir ama sizde anne tam bir cadı cıktı bence dişiyi salmayı bırakın artık

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ya sormayın valla kafesin içindeki kuşa bile zarar veriyor. Aldım dersimi tamamdır

Kıyamam tatlı oğlancığa :) merak etmeyin iyileşecek. Oksijenli su ile temizleyip terramycn sürün, zarar verici etkeni de ondan uzaklaştırın.(sanırım annesiymiş)

Kıyamam tatlı oğlancığa :) merak etmeyin iyileşecek. Oksijenli su ile temizleyip terramycn sürün, zarar verici etkeni de ondan uzaklaştırın.(sanırım annesiymiş)
Evet anne :( ya 6 dolu yumurtadan 3 sağlam brbek kaldı cidden korkuyorum. Umarım ölmez :(

Bence kesinlikle şu Salma işini bırakmalısınız sanırım ilk yavruyuda bundan dolayı kaybetmistiniz geçmiş olsun iyi olmasına sevindim

Evet :( anne babayı mı ?
Şuan böylelr
durumu normale dönmüş anne babayı da yavruları da salmayın gözde hanım mümkünse odalarını bile ayırın yavrularınız artık büyüyor kendi başlarına kalabilirler annenin saldırgan tavrı kıskançlıktan yavrular da büyüdüğüne göre artık ayrı kafes ayrı oda yapabilirsiniz onlar da artık yeni mubişler :)

durumu normale dönmüş anne babayı da yavruları da salmayın gözde hanım mümkünse odalarını bile ayırın yavrularınız artık büyüyor kendi başlarına kalabilirler annenin saldırgan tavrı kıskançlıktan yavrular da büyüdüğüne göre artık ayrı kafes ayrı oda yapabilirsiniz onlar da artık yeni mubişler :)
Öyle yapıcam. Yavrular zaten 1 ay daha kalacak bende daha sonra yeni yuvalaına gidecekler. Ayrı odaya alayım

Öyle yapıcam. Yavrular zaten 1 ay daha kalacak bende daha sonra yeni yuvalaına gidecekler. Ayrı odaya alayım
onlar için çok daha iyi olur daha önce de yazmıştım yavrular madem sahiplendirilecek eve ortama insana alışması için oturma odasında kalabilir anne babayı sakin bir odaya alın kendi hallerinde kalsınlar

Normalde yuvalıktan uzaktaki yavruya zarar vermezler. Sizin dişi aşırı anaç. Ve büyüyen yavruların kendi yavrusu olduğunun farkında değil.

Normalde yuvalıktan uzaktaki yavruya zarar vermezler. Sizin dişi aşırı anaç. Ve büyüyen yavruların kendi yavrusu olduğunun farkında değil.
Neden farkında değil ki hocam? Çok sinirleniyor yavrular öttükçe söyleniyo sanki dişi. Yabruların kafesini salona aldım.
Peki küçük yavrunun gagası ne zaman eskisi gibi olur?

Kısa sürede düzelir merak etmeyin. Antibiyotik krem sürün enfeksiyon kapmasın yeter.

Memeliler gibi düşünmeyin onları. Yavrularını tanımazlar. Yavru beslerken kaç yavru koyarsanız koyun beslemeye devam etmeleri ondan.

Son düzenleme: