Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum sürekli olarak yemini çıkartıyor.

tannkaan

Yeni Üye
Muhabbet kuşum görseldeki gibi yediği yemi çıkartıyor. Bir kaç konu vardı bunun ile ilgili oyuncağın falan çıkartılması ile ilgili onu yapsam sorun çözülür mü? Desteğinizi rica ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_20220613_153151-min.jpg
    IMG_20220613_153151-min.jpg
    450.5 KB · Görüntüleme: 16
Muhabbet kuşları parlak cisimlere veya aynaları eşleri sanıp kusabilirler böyle bir durum varsa kafeste özellikle ayna hemen çıkarın. Ama kusmuk nasıl salyali mi veya dilinde beyazlık var mı

Muhabbet kuşları parlak cisimlere veya aynaları eşleri sanıp kusabilirler böyle bir durum varsa kafeste özellikle ayna hemen çıkarın. Ama kusmuk nasıl salyali mi veya dilinde beyazlık var mı
Yok salyalı değil sarımsı bir rengi var aynalı oyuncak ve salıncak var ikisine de çıkarıyorum

Eger ki kusmugu salyali değilse ağzında koku yoksa veya dilinde beyazlık ta yoksa çünkü bu saydıklarım kursak mantarı sebepleri. Bunlar yoksa kur kusması. doğaları gereği yaparlar.benim kuşumda kusuyor. Parlak cisimlere eşyalara nesnelere size bile yapabilirler🙂 çözümü eş almak yanına.

Eger ki kusmugu salyali değilse ağzında koku yoksa veya dilinde beyazlık ta yoksa çünkü bu saydıklarım kursak mantarı sebepleri. Bunlar yoksa kur kusması. doğaları gereği yaparlar.benim kuşumda kusuyor. Parlak cisimlere eşyalara nesnelere size bile yapabilirler🙂 çözümü eş almak yanına.
Kur kusması olduğu yüksek ihtimalle gözüküyor evde bir çift var bu çiftin dişisi ile eşleştirmeli miyim sizce?

Dişi ve erkek ayrı kafeslerdemiydi hep

Geri