Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ne yapmaya çalışıyor

Vedatakbulut1

Yeni Üye
Merhabalar kuşlarım ıyı bır eş yalnız bırbırlerını kasımaları kusmaları hepsı tamamdır yalnız hıc ciftlestıklerını gormedım ama son 1 haftadır dişi kuşum yuvalıgıga degılde yemlıge yatıyor kesınlıkle hasta vs degıl acaba yumurtayamı yatıyor dıyıcem yumurtlama belırtısıde yok sizce ne olabılır saygılar hepınıze

Ekli dosyalar

• 20181218_160645.jpg
    20181218_160645.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 17
Kuşunuzun tünek de dururken halini ve dışkısını paylaşır mısınız?
O ampülü neden oraya koydunuz çözemedim :D

Kuşunuz da yumurta var kuyruğu atıyor değil mi dururken? Çiftleştiklerini gördünüz mü?
Sürekli ışık da durması sağlıklı değil bir an önce alıştırın normal sisteme derim.
Çifleştıklerını gormedım kuyrugu atıyor evet ışık çok loş fotograftakı kadar parlak degıl teşekkur ederım sagolun. Umarım yawru alırım

Çifleştıklerını gormedım kuyrugu atıyor evet ışık çok loş fotograftakı kadar parlak degıl teşekkur ederım sagolun. Umarım yawru alırım
O yattığı yemliği alın normal ufak bir yemlik koyun yuvalığa alıştırmalısınız. Dişi çiftleşmediyse kızgınlık yumurtası yapabilir bu da %100 boş demektir çiftleştiklerine emin olmalısınız. Mama yapıp verebilirsiniz iyi bir takviye olur ve alışır yavrulara iyi bakar.

O yattığı yemliği alın normal ufak bir yemlik koyun yuvalığa alıştırmalısınız. Dişi çiftleşmediyse kızgınlık yumurtası yapabilir bu da %100 boş demektir çiftleştiklerine emin olmalısınız. Mama yapıp verebilirsiniz iyi bir takviye olur ve alışır yavrulara iyi bakar.
Yaklaşık 1 bucuk ay önce yıne kızgınlık yumurtası yaptı onuda kafesın tabanına yaptı sanırım karakterıstık bır durum

ışık loş olsada akşam uyurken kaldırın.